bugün

Halı saha maçında daha 5 dakika olmadan karnına inanılmaz bi ağrının girdiği an olabilir. Uzun zaman sonra ilk kez halı saha maçı yaptım bugün. O aralıkta sigaraya başlamıştım yani sigaraya başladıktan sonraki ilk maçımdı. Evet uzun zamandır oynamamanın da verdiği bi hantallık vardi elbet ama ben bu kadar çabuk kesileceğimi hiç tahmin etmemiştim sevgili sözlük. Daha 5 dakika olmadan top ilerideyken bıraktım kendimi yere, sigaranın zararlı olduğunu daha once hiç bu kadar hissetmemistim lan. Hırslı bi insan olduğum için kendimi zorladım ve yine de sonuna kadar kostum tabiki ama bu maç ciddi ciddi düşünmemi sağladı. Düşünürken de dertlendim, eve dönerken 2 sigara daha yaktım, harbiden çok güzel gidiyor beyler, bilirsiniz o halı sahadan sonra içilen sigaranın keyfini. Böyle de güzel yanları var şerefsizin. Sonumuz hayrola.
koşu yapıldıktan sonra ki nefessiz kalma anıdır.
Pişman olunmasına rağmen geri dönmenin zor olduğu andır.
insana büyük kararları aldırabilen ender anlardan biri olabilir.
postaların azaldığı an.
siyah siyah balgam atıldığı andır.
üst solunum yolları enfeksiyonuna kapıldığın andır.
baba dayağı yiyince gerçekten anlaşılıyor sigaranın zararları.
senden daha az sigara içen arkadaşının koah hastası olduğu zamandır. inşallah bi gün tamamen bırakıcam bu illeti.
Kalp krizinden sonra doktorun "yaşaman mucize, sigarayı bırakıyorsun" dediği andır..
Parliamentin 10,5 TL olmasıdır sozluk. Elım ayagım tıtredı yemınle.