bugün

Yaklaşık 269 sene yaşayacak insandır.

Ben hepsini yapıyorum, bırakın 25-30 sene keyif alarak yaşayayım.
sigara ve içkiyi anlıyorum ama cips yemeyerek hayatının hatasını yapan insan.
sigara içen kanserden; içmeyen gülmekten ölürmüş.

tanım; gereksiz tribe giren insan.
sağlıklı yaşayan insandır. içkiden ve sigaradan uzak durup, kola içmeyen cips kuruyemiş falan yemeyen sağlıklı besleasnasdşlkasdşlasd. eşşektir la işte.
Biliyorum böyle birini 46-47 yaşlarında.
Şimdi testis tümörü ile mücadele ediyor.
hiçbirini kullanmam. Sadece baharatlı lays yerim. O da cips sayılmaz zaten. Adı üstünde lays. Baharatı da var.
bol bol su içip hormonsuz sebze ve meyvede tüketiyor ise 3 haneli yaşlara kadar gelmesi muhtemel insandır.
asitliye kadar çok iyi gidiyordum aslında.
Müslüm baba da dinlemiyordur.
Öküz gibi hepsini de kullanıyorum ve mutluyum ...
şeker ve un da tüketmiyorsa uzun ömürde yarışabiriz.
sigara: yok
içki: ayda 1 defa 2 duble rakı.
cips: en son ne zaman yedim hatırlamıyorum bile.
cola: 10 yıl oldu içmeyeli, tadını unuttum.

mutluluk ayranda.
odun gibi yaşıyordur. hayattan zevk alamaz. intihar etsindir.
zararlı şeylerden uzak duran insandır. kola yok, cips yok, sigara yok, alkol yok. inşallah da olmaz. kola ve cips de nadiren kaçamak yaptığımız oluyor tabi.
aksini yapanlardan fazla yaşayacaklarını zanneden insanlardır.
yanılmaları muhtemeldir.
150-300 yıl arası yaşar.evet.
midesini sever, rezene içer. benim amk.
insan gibi yaşayan insan. biz insan değiliz.
Bunların hiç biri bende yok uzun süredir gamdan kederden öleceğim ağzımın tadı olmayacak o kesin.
Spor yapıyordur benim gibi. Alkol kesinlikle icmem diyemeyecegim iciyorum ozel zamanlarda ama diğerleriyle aram yok. Hem cips ne amk sene olmus 2018 hala koca koca adamlar boyle seyler yiyip zevk alıyor.
benimdir. fişek gibiyimdir. alkole param yetmediği içindir. gerisi faso fisodur.
sporda başarılı insandır. rekorlar kıran sporculardır.
insandan insana değişebilen davranışlar bütünüdür. Fazlasına kaçılmadıkça problem teşkil etmez diye düşünüyorum. sanırım bir asitli içmiyorum. cips affetmem gömerim. sigara bol bol tüketirim. alkol canım isterse yoksa aramam.
Buyrun benim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar