bugün

Spor da yapıyorsa yaz beni de.
vegan olma yolunda gidiyorum galiba.
Çok sıkıcı be. en azından sigara iç ben öyle yapıyorum. 40 ayda 1 de içki. hepimiz ölcez yani bakarsak...
kendine zarar vermeyen, bu zararlı maddelerin her ne kadar keyif verici olduğunu düşünse de nefsine sahip çıkan insandır.
herkesten geç öleceği gibi yanlış bir düşünceye sahip olabilir.
olmak istedigim, sigara sorun sadece aralarinda.
buyurun benimdir.
Sağlıksız her şey bir insana dokunur mu arkadaş? Şekerli de yemiyor, içmiyorum ek olarak.
tam tersini yaptığım için her wcde kan dışkılıyorum. *
50 - 55 kilodur ve kilosunu koruyordur. zayıf ve taş gibidir.
hayattan bi sikim anlayamamış insandır.
Degisik bir modeldir.

Sigara var. Alkol desen matara tasimaya basladim. Cipse gelince abartmadan bir iki tane akir birakirim. Asitli icecekleri severim. Bol bol da su içerim. Bunun disinda uyurici keyif verici eglencelerim var. Fakat ne hikmetse kilo alip gobek eriten bir modelim. Ufak ufak spor yapiyorum ama sahiden cok ufak lan. Evde gunde on bes dakikaya karin kasi programlari var ya ha iste onlardan bir de agirlik programi var. Oyle yuz kilo da degil kol basina on kiloluk dambilla calisiyorum. Işe yariyor. Yaramasa da çok sikime. Amaç spor akiskankigi kazanmak. Normalde oldugumdan genc gosteren bir tiptim. Simdi yasimdan da buyuk durmaya basladim. Biraz yorgunluk stres yuzume vurdu her halde. Bu yuzden genc kalmak icin spor yapma aliskabligi lazim ki altmis bes yasinda da spor yapayim genc kalayim. Yani amacim kas yapmak falan degil. Zaten kas ne işe yarar fikrim yok. Kavanoz kapagi acabiliyorum. Boks da yapmistim zamaninda kodum mu otyrta da biliyorum onun disinda ne diye kas yapayim? Bence eğlenirken sagliksiz geri kalan zamanlarda saglikli yasamaliyiz.
sigara hariç son 6 aydaki ben. çikolatayı da sıfırladım. sabahları da yumurta, embriyo, zigot falan yememeye çalışıyorum. iğrenç gelmeye başladı. ulan geçenlerde bi düşündüm, yumurtayı ilk kim akıl edip haşlayıp yedi diye. bildiğin vahşet amk. ayrıca ağzı çok afedersin leşşşşşşşşşşşş gibi kokutuyor hatta ağzı değil bildiğin içini sarıyor o koku aynı bardaktan çay bile içemezsin.
Yaşamayan insandır. Bu şekilde çok daha fazla yaşayacağımı sanmaktadır.
aklı başında insandır. asitli içecek hariç diğerleri beni tanımlıyor.
hepsini yiyip iciyorum mutluyum amk.
100 küsur yıl yaşaması muhtemel kişi.
Cipse kadar ben de bu furyadaydım ama cips de artık yenmez mi be kardeşim!
Ben sonsuza kadar yaşayanını görmedim neden bu kadar kasıyosunuz?
Sigara en son 3 ay önce içtim. Asitli içecek içmem, kolanın tadını unuttum. Cips ise binde bir yerim. Alkol zaten inancım gereği içmiyorum, tadını bile bilmem.
Cildim de güzeldir, ben bunlara bağlıyorum. Belki genetik de olabilir ama bunların vücudu çok etkilediğini düşünüyorum.
amq içki içmeyen insanı anlamıyorum, diğerleri çok önemli değil. şerefe beşiktaşım, monakoduk.
Ayda bir yediğim cipsi saymazsak biri beni tarif ediyor amk.
Hiçbirini tüketmiyorum fakat, bunun karşılığını bu yaşlarımda değil yaşlandığımda almayı bekliyorum.
ortalama bir sigara, alkol, asitli içecek ve cips tüketicisinden maksimum 5 yıl daha fazla yaşayacak homo saphiens türüdür*
Lezzetli şeyleri yeme içme uğruna Sağlıksız beslenme kavramından uzak durup sağlıklı beslenmeyi amaç edinmiş kişi davranışıdır.
Gerçekten kırk yıl düşünsem böyle tasvir edemezdim kendimi.
Cok ilginç. Yazıyı okuyunca farkettim.
sigara: yok

içki: var

cips: arada

asitli içecek: yok

t: insandır.