bugün

Arkadaşımın babasıdır; günde 2 paket sigara içer ama içine çekmez, külünü uzun süre yere düşürmeden sigarayı ağzında tutar. Fizik kurallarını aykırı bir durum gibi gözükse de defalarca şahit olmuşumdur.
Ziyankar.
Boşuna para veren insandır.içiyosan tam iç.
sivri burun kundurayla kaval kemiğine sert bir depik atılası insandır.
kapalı seks yapmak gibidir.
dudak tiryakisi olan insandır sigaranın külü tam düşeceği sırada onu farkedip hemen sigarayı ağzından alıp eliyle külü düşüren yetenek abidesi insandır.
içmesini izlemek komiktir.
vajinaya sürtüp sürtüp içine sokmamaktır afedersin.
sigarayı mundar eden insandır. içtiğini göstermek için ağzında uzun süre dumanı tutmaya çalışır. hele bir de otlakçıysa vay halinize.
bir ihtimal, sigara içme amacı 'o' çıkarmak olan insandır.
kimileri ağız tiryakisi olduğu için yapar bunu, kimileri ise daha yeni başladığı için bu evrededir.
Arkadaslarina iciomus gibi gorunmeye calisan otlakci bi tiptir Asla kendisi paket almaz.
yeni başlamıştır, başlamaya çalışıyordur. içine çekmeye başarabildiği an, paketi cebinden bir türlü atamayan insan olacaktır, yazıktır.
Sigaraya yeni başlamış olan yada sadece özentiliğinden içen insandır.
pasif içici olduğu için kendine daha çok zarar verir.
(bkz: Müsrif)
(bkz: rakıyla gargara yapmak)
ağzını sikip atan insandır. pii ne pisdir o ağız şimdi.
sigarayı mundar ederler efenim.
yazık etmesin sigarasına. bir bilene versin. hayırsever biri de öğretsin arkadaşa. gerçi zamanla olan bir şey. * *
(bkz: ben)
bir dal marlbora'yı katletmişliğim bulunur, amaç neydi sadece merak bok mu vardı evet sanırım. daha da denemedim zaten.
çekmeden dışarı üflediği her duman için azına azına vurulması gereken insandır benim gözümde.
sigarayı öylesine içen kişidir.
sigara iÇmeyen kişidir.
çekemediği yetmiyormuş gibi öksürür bi de bu, nasıl bi beceriksizlikse artık.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar