bugün

Yanlış düşünüyordur.Öyle olsa tüm sigara içen kızlar seksi olurdu.Ama inanın bana Dünyada bu düşünce aşırı yaygın.Ayrıca bunu düşünen zaten sadece bir kız olabilir oda 16 veya 17 yaşlarındaki kötü niyetli olan kızdır,fakat öylede olmayabilir. (bkz: günahını almak)
maldır efendim, öküzdür. iğrenç olduğunu bilmediği için de aptaldır.
salak kızdır. erkeklerin büyük çoğunluğu sigara içen kızları itici bulur. sigara içerken ne yaptığını incelemek gerekir. çıplaksa, etrafa sırnaşıyorsa, dekolte frikik verip milleti tahrik ediyorsa seksi olabilir. ama bunun elindeki sigarayla alakası yoktur.
bir insan sigara içtikten sonra ağzında ve ellerinin arasında kalan kokuyla dolaşıp nasıl seksi olabilir ki.
sigarayı seksi olmak için içen kızdır.
doğru olabilir zira ben hep sigara ve alkol kullanan kızları çekici bulmuşumdur..
bu şahıs fight club'da marla singer'ı canlandıran helena bonhem carter'sa hakkını vermek lazım, o çekicilikle insanı sigaraya başlatması bile mumkundur.
bir de küçük parmaklarını 1 metre diğerlerinden ayırıp, bardağı ağızlarına götürürken dudaklarını aysun kayacı gibi yapan, seksiden öte salak gibi gözüken kız.
Nasıl içtiğine bağlı özellikle rakı ile içiyorsa olabilir.