bugün

(bkz: sigara içerken fotoğraf çekilmekten çekinmek)
aynen içki içerken de niye resim çekinildiğini anlamadığım eylemlerdendir.
sigara içerken fotoğraf çekilmekten çekinirken fotoğraf çekilmek den daha vahim olamayacak olan durumdur. *
ben asiyim, ben sınır dinlemezim demenin en gerizekalı yolu.
(bkz: çekilmek ya da çekinmek)
(bkz: tüm mesele bu)
edit:başlık düzeltilmiş.
(bkz: fotoğraf çektirmek)
- selami çok çekingensin be abi al şu sigarayı
+ ıhg tamam
- mahmut tam üflerken çekiyorsun tamam mı?
mahmut: okey emmeoğlu
- selami çek nefesi
+ uffpp
- üfle!! mahmut çekkk
sigara dumanının güzel bir efekt kattığı pozlardandır kendileri.sigaradan ziyade dumanı daha bir güzel karaler meydana getirir.
(bkz: çekingen tiryaki)
ortam olur fotoğraf çekinilir, fotoğraf çekinilirken seninde ağzında sigaran olur, önünde içkin olur öyle çıkarsın ona bir şey diyeceğim yok üstad. ama özellikle ben sigara içerken fotoğraf çekineceğim, şekilden şekile gireceğim demek yanlış oluyor yav. komik oluyor yani.
http://okan-bayulgen.sosy...ar/9/4/1049/avatar_xl.jpg
tipe göre değişir herkeze yakışmaz...................................
insan özenir sigara içerken poz verir. bütün artisler öyle yapar çünkü. ama sonra babam görür lan diye saklar fotoğrafı. Clark Gable de saklamış mıdır acaba sigara içerken çekilen fotoğraflarını.
altı üstü sigara içerken fotograf cekilmek..
(bkz: liseli işi)
görsel
(bkz: fotoğraf içerken sigara çekmek)
Kişinin, kendisine olan güvensizliğini yenmesi adına yapmış olduğu eylem. Akabinde resme baktıkça güven tazelenir.
kıroluk kız yada erkek farketmez.
bir zamanlar birçoğumuzun yediği boktur. e tabi götü boklu bebeyken sanal aleme koymak yemiyo e yaş ilerledikçe foto çektirmiyosun coolluk yalan oluyo.
sigara içen herkeşin en az bir kere yaptığı eylemdir. kimse inkar etmesin, yeni başladığınızda sigaraya, çektirdiniz böyle bir fotoğraf. çok da havalı olduğunu düşündünüz. ama sonra anladınız ki çok saçma bir hareket. bir daha da çektirmediniz.
aşağılık kompleksi olan kişilerin yapacağı eylem. içiyosan iç de bunu paylasmak nedir ? cool mu oldugunu dusunuyosun sadece bunu söyle. ergenlerin yapacağı iştir.
biraz şov bence. her zb ve etrafı çocu yapar.
sıçar pozisyonda çekinmek ilk tercihimdir.
ne gerek var lan dedirten eylemdir. bunun birdr içki sofrasına girmiş hali vardır ki ben o resmi çeken makinanın amına koyum.
Çekilmek mi çekinmek mi?