bugün

opusmeden once bir ice tea vs yaparak agzınızı temizleyerek karsı tarafı rahatlarabileceginiz eylem.
çok kışkırtıcıdır.
ben yürürken sigara içen kadını da, ojeli ellerde tutulan sigarayı da,tütünün aromasının ve arzunun aromasının karıştığı bir ağızda kaybolmayı da çok baştan çıkartıcı buluyorum.

http://youtu.be/_K-IGmtenR0
yakın bir arkadaşımın başına gelen olaydır.kızın ağzı sigara kokması üzerine yere tüküren arkadaşım kızdan tokat yemesi ile sonlanmıştır.
Erkekte içiyor ise dert edilmemesi gerekir lakin içmiyor ise kokudan kaçabilir .
kültabağı ile öpüşmek gibi olabilir.
pasif içiciliğin getirdiği yeni boyuttur.
Sakızlı öpüşmeler sigara içen kızın yapacağı hazdır.
tükrüklü tütün çiğmemek.*
(bkz: sigara icen erkekle opusmek)
bir gün boyunca ağzında sigara tadının kalmasının nedenidir.
hatun kişinin dudaklarının tadından içtiği sigaranın markasını anlayabiliyorsan çok zevkli olan buse münasebetidir.
hani derler ya kül tablası yalamış gibi olursunuz filan diye. yalandır o abisi.
ciddi ciddi cevaplayacağım bak,
öpüşen tarafların ikisi de sigara içiyorsa bi bok olmaz.
Ama adam içmiyor, bu karı içiyorsa zıkkım içsin. böyle bir leşlik olamaz.
kadın kısmısı sigara mı içer lan?!

ama sigara içen kızla öpüşmek, kızla hiç öpüşmemekten iyidir. yani şimdi hiç yoktan iyidir yani naapak, duvarları daşları mı yalayak?
aslına bakarsanız cesaret gerektiren bir eylem. kızlar tuvaletinde sigara içen birini düşünün. hem leş gibi sigara kokuyor hemde b*k kokuyor.
kötüdür.
Kül tablası ile öpüşmek gibidir.

Onun için sevişmeden önce dişler fırçalanmalı. Evli ise sigara tamamen bırakılmalıdır.
Iticidir.
Opusme hastasi adami bile iter.
Ne etsin iste garibim devam eder mecbur.*
Hayal kurunca bile midenizi kaldırır.
Rahatsız olan veya itiraz eden kişiler hala muhakeme edebildiklerinden aşık oldukları düşünülmez. Birine aşık olduğunuzda değil sigara kokması ne kokarsa koksun aç kurtlar gibi saldırıyorsunuz.
çok gıcıktır.
is kokusu gelir.
geçen yaptım ıyy böö.*
özellikle sigara içmiyorsanız ilginç olur. hoş olmaz ama ilginç olur. eski sevgilim sigara içiyordu o yüzden biliyorum. hatta hem sigara içip hem benle öpüşüyordu. bir fırt sigaradan bir dudak benden. değişik fanteziydi tabi hatta ben bile alıştım sonra bir dudak alıyoruz sonra ben bi fırt o bi fırt hop bir dudak daha.
küllüğü yutmaktan daha kötü olan eylemdir. Kız Dövülmeyi hakketmiştir. Derhal kapı dışına konulmalıdır.
(bkz: bağımlıysa ertesi gün akciğer kanserinden ölmek)
bugün kız değil de 34 yaşında biriyle öpüşen biri olarak yine yeniden tiksindirici bir ağzı ve dili öpmektir.
dudak fetişti biriyimdir.
bir kadın sevişmeyip öpüşelim dese okey beybi deyip yumulurum
ama sigara içen ağızla öpüşülmüyor be kardeşim.
içmeyin ya da öpüşmeden önce dişleri ağzı yıkayın bebekler. ıy bö ayrıca.
soba borusuyla sevişmekle eş değerdir.
kusmaya sebeptir. aynısı sigara içen erkek içinde geçerlidir.