bugün

sigara içip izmaritini evinin balkonundan aşağı atıp aşağıda yüzlerce izmarit oluşturan insandır.

bizim komşudur. balkondan aşağı ata ata aşağıya belki binlerce izmarit biriktirmiş.

ilerde kürekle onları temizlemesi rica olunur.
ayı oğlu ayının oğlunun oğludur.
hem bu salak içeceği içip kendinizi öldürüyorsunuz hem de çöpünü yere atıp çevreyi kirletiyorsunuz.
bir ecofempayrıs taki mancınık değildir.
benimdir.

bahçe kendinin olunca pek sıkıntı olmuyor.

bazı fakirler apartumanda oturunca eziklikleri ortaya çıkmış.

haftada bir gelen temizlikçi de onu temizliyor. kafa rahat ben rahat zenginlik çok rahat.
Benimdir. Bu yüzden komşu kadınlar tarafından sözlü tacize uğruyorum.
sırf alt komşumuz atıyor diye inadına bir süre yaptığım eylem. Sonra geldi aşağı sigara izmariti atma balkona kül geliyor diye çemkirdi. bende; ulan gavat oğlu gavat sen atarken birşey olmuyor ya anla işte ne bok yediğini alt komşunun ne çektiğini dedim kuyruğunu kıstırıp gitti daha da yapmadı buda böyle bir anım.
Insan ol amcikagizli denilesidir.
Bunun birde parklara kola içtikleri bardakları atanları var hatta dibinde kalan kolayı oturdukları yerde bırakıp giderler. Bunların bu eyleme yatkınlıkları çocukluk yaşlarda başlıyor.
Eğitim sadece matematik-fen değil dedirtiyor insana.
Eğitim ailede başlar sözü bunun için söylenmiştir.
Çok yanlış kişilerden Medeniyet beklediğiniz için üzülüyorsunuz.
Beklemeden önce sokakta rast gele 5 kişiyi tutun ve "medeniyet nedir ?" "Ne işe yarar?" Diye sorun. 5 kişiden 2 tanesi açıklasın gelin suratıma tükürün.

Adam üst kattan izmarit atıyormuş...
Arkadaş üst kattan tepene sıçmadığına dua et.
alt komşuysanız ıslak odunla dövme yetkisine sahipsinizdir. görgüsüz hayvan.
Elindeki çöpü çöp kutusuna atmayan, çitlediği çekirdeği yeri atan, piknik yaptığı alanı toplamayan, hatta yemek yediği masadaki ekmek kırıntılarını eliyle toplayıp yere silken adamla aynı hükümdedir,

Peki aynı adam balkondan değilde sokakta içtiği sigarayı yere atsa hakkında aynı fikirde olurmuyduk merak ediyorum doğrusu.