bugün

en dogrusudur. toplumda sigara icmek zaten ayri bir bencilliktir. o havayı yalnız sigara içenler solumuyor sonuçta. havada bıraktığı etkiden söz etmiyorum bile. yolda yururken sigara içenlerin dumanını solumak zorunda olmamalıyız neticesinde. onlardan iseniz oldukça küfür yiyor olabilirsiniz bilginize.
temel hak ve hürriyetlere aykırı bir durumdur, kesinlikle yasaklanmamalıdır.
Siktir git canım siktir git.
(bkz: nereye sıçacaklar)
kapalı alanda zaten yasak ve yeterlidir de. içenler ne yapsın nerede içsin o kadar da değil..
bi siktirin gidiniz efendim.
21.yy'da hala yasaklarla bir şeylerin önüne geçmeye çalışan zihniyet açıklaması. denendi hep bunlar, kaçağa, yasağa yönlendiriyor insanı, hatta yasak olmasından dolayı daha cazip hale geldiği bile söylenebilir. ha bir de nasıl denetleyeceksin?
Sigara üreticilerinin desteği ile, özgürlüğümüz elden gidiyor, şeriat geliyor, ne mutlu türküm diyene nidaları ile kemalistlerin eylem yapmasına sebep olacak yasaklama dır.
içmeyenler için acilen yerine getirilmesi gerekir.

içmeyen akıllı insanlar içen tahtası eksik kişilerin pis dumanını sokaklar da niye çekiyor ki?
her şehre, ilçeye 10 km de bir sigara içilme alanları koyulsa ve oralar haricinde sigara içmek yasak olsa güzel olurdu.
güzel fikir. içecekseniz evinizde için alkol gibi amk!
Oha diyeceğim önermedir. Götümüzde mi içelim hocam?
yasak yerine eğitim ile bıraktırma yoluna gidilebilir. diyecekler sigara bıraktırma hattı var ya. hee arayında anlatın bakalım derdinizi. bırakın kim ne bok yerse ne içerse içsin ama bundan kaynaklı topluma zarar veriyorsa sağlam yaptırımları olsun.
ağız yoluyla alınmasının yasaklanmasından hemen önceki evredir.
insanları taciz etmeyecek her yerde içilebilmeli. başkalarını taciz ediyorsa eger orada yasak olmalı.
Yarı açık yarı kapalı yerde içeriz biz de.
az biledir. uyuşturucu kapsamında tutulmalı...

arkadaş bu sigara bildiğin duman, bildiğin zehir niye inatla içiyorsunuz iyi bir b*k gibi... içmeyin...
o zaman götüne girip içecez. başka sanş bırakmadın bebişim.
iç savaş çıkar.
katıldığım'dır. sadece içene değil, herkesin soluduğu havaya, bitkilere, dünyaya zarardır. bu ne bencillik kardeşim?
kapalı alanlarda bile daha yasak değilken açık alanda yasak olmasını beklemek ayrı saçmalıktır.
çoğu cafede vs 3 katlıysa orta kat sigara içilen kat oluyor. lan amına koduğumun aptal herifleri her yer dolu bizi orta kata veriyorsun o kapalı alanda amına koduğumun mal mal sigara kokusunu çekmek zorunda mıyım ? açık alan değil ilk önce şu kapalı alanlarda yasaklansa da rahatlasak yeminederim bıktım.
yok abi ben içsem vallahi diyorum insanları acaba rahatsız ediyor muyum diye düşünürüm. insanlardan uzaklaşıp içerim ne kadar görgüsüz şerefsiz insanlar var hala anlamıyorum.
desteklenmesi gereken kampanya. sigara icen biri olarak ben de biktim, su sumsuklerin her seferinde sigaraya karsi yuruttukleri sikko uygulamalardan. lan sanki yaninda icmesem 150 yil yasayacakta, sigara dumani geliyor diye 40 yasinda olecek. lan keke zaten aldigin nefesin icinde oksijen yok, benim sigaraya laf ediyorsun ustelik amk.
Seni sigara kokusu değil insanların keyfi rahatsız ediyor dediğim yazar söylemidir. Çünkü sen dünyadaki tek sorunun sigara dumanı olduğunu düşünecek kadar dar bir kafa yapısına sahipsin. Dünyadaki nükleer atıklardan, yediği sıfatı değişmiş yiyeceklerden, aldığı ilaçlardan, kendisinin eve aldığı ikea tarzı yarı kansorejen eşyalardan bi haber sözde geleceği düşünen beyni örümcek ağıyla örülmüş bir yazar beyanından ibaret laf zırvalığıdır. Eminim bu başlığı açtıktan sonra avm geziyordur. Kafa yapınızın mk.
(bkz: açık alanlarda da sigara yasağı olan ülkeler)
Sigara icmeyen ve dumanindan rahatsiz olan birinin sikayeti olsa gerek. Arkadaslar acik alanlarda olmasa nerde icicez biz sigarayi yahu?