bugün

osurmak, ıkına ıkına sıçmak gibi fiiliyatlarla tahayyül edilemeyen kişilerdir.
(bkz: beğeni ölçüsü olarak sıçarken düşünememek)
çok fazla kilolu olan insanlara denilen söz. yemiş yemiş sıcmamış...
küçükken ünlü kişilerin, özellikle de Sibel Can'ın* asla sıçamayacağını, sıçsa bile bunu temizlemesi için özel bir hizmetçi tuttuğunu düşünürdüm, hatta sırf bu yüzden o zamanlar şarkıcı olmaya karar vermiştim.
-aşkım ben bir tuvalete gidiyorum
+nasıl yani
-cişim geldi bebeğim
+ohhh be sıçıyorsun zannettim korktum birden
-yok daha neler aşkım
çok güzel ya da yakışıklı olduğu düşünülen ancak "sıçma" eylemi içerisine girdiğini düşündüğünüzde tiksindiyiğiniz kişiler.
sevgiliyi sıçarken düşünmek ve kalp krizi geçirip ölmek yerine kullanılan kendi kendine yırtma pozisyonu.
kabız diye tabir edilen hastalıktan nasibini almış kişilerdir.*
naif,çıtkırıldım,şeker bayanların girdiği kategoridir.
BU ŞAHISLAR, KiŞiNiN HOŞLANDIĞI VE KÖTÜ OLARAK TELAFFUZ EDiLECEK iŞLERLE BAĞDAŞTIRAMADIĞI KiŞiLEDiR. KiMSE ÇITI PITI SEVGiLiSiNiN SIÇTIĞINA iNANMAK iSTEMEZ. AMA, O NARiN BEDENDEN ÇATIR ,ÇUTUR SESLERLE ÇIKAN iFRAZATIN SONRASIDAKi O KOKU KiŞiYi KENDiNE GETiRiR.
insanin sevdigi,taptigi,aklinin en iyi koselerinde sakladigi anilarinin sahibi zati muhteremi oyle boktan ortamlara yakistiramama hali,"sen gitme oralara ben senin yerine de sicarim askim" cumlesinin anafikrinin temelini olusturan dusunce tarzinin oznelere indirgenmis hali...
pembe ve kokusuz sıcan insanlara tek örnek;
(bkz: adriana lima)
(bkz: anna nicole smith)
sicmadigi dusunulen, ama insanlari sukut-u hayale ugratan kisilierdir.. insanlar kaka yapar, kaka guzel bisey degildir, ele avuca gelmez, ben sahsen ne kaka tutarim, ne de kakayi koklamayi severim. ama koklayanini da bilirim. bence kakayi koklamayi seven insan onu yemeyi bile sever, acidir bu tabii. zevksizliktir cunku. guzel insanlarin, hos ve narin tiplerin genelde hic kotu yanlari dusunulmez, sanki onlar osurmaz, o narin parmaklarini burnunun taa dibine kadar sokup katilasmis sumuk parcasini yerinden sokmeye calismaz..hepsi yapar, insan osurur, insan kaka yapar, hem de en alasindan en cok kokanindan. cunku hem et, hem sebze, hem meyve, hem de sut urunlerinden faydalanan neredeyse tek canli turudur insan. insan bi kaka yapti mi ortalik batar, hele de ishalse, ama guzeller bunu yapinca inanamaz insanlar..yaziktir..ne aci...
(bkz: niye sıcıyoruz ki)
bide şişman olmasının sebebini kişinin sıçmamasına bağlama durumu vardır .

(bkz: akrep nalan)

(bkz: ümit usta)
(bkz: sıçanın bir canlı olduğuna inanmayan insanlar)