bugün

Ağızdan Ağıza yemek transferidir.

Sevilen kızın çiğneyip tükürdüğü bir şeyi iğrenmeden yemektir.

Üzerinde salyaları da olsa iğrenmem. Zira ağız içinde de sindirime yarayan tükürükte sindirim enzimleri bulunur. Sevgime ikna olsun diye sorgulamadan ağzından çıkardığı bir şeyi yerim. Ve bunu sadece sevdiğim kadın yapsa iğrenmem. Çok net...
güzel bir kadın eger agzı da temizse yerim. bazılarınin agzı kokuyor ve dişleri kirli çurük onlarinkini yemem. askerde komandoların nasıl yemek yedigini görseniz bu yaninda çok hafif kalir. milletin bulaşigini peceteyle silip kullanan gordüm.
Bokunu da yemiş mi?

Evet
Ben sadece yıkarım ve sahip çıkarım...
haramdır kardeşim.
Bir sonraki aşama herhalde, Sevilen kızın amından çıkardığı dildoyu alıp yalamak.
Aşkolar nerdeyse ağzımızdan alıcaksınız yemeğimizi ya. Tamam bazen yemeği bitiremiyoruz ona okey, ama siz direk yemeğin yarısını istiyorsunuz, göz dikiyorsunuz ya hu. Erkoların bok boğaz olması şako mu? Bok boğaz ağır kaçtı ya sori, öğütücü olmanız şako değil ama.
Trollük bu değil.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
(bkz: böyle şeylere gerek yok mike)
Götünden çıkardığını yemektir o. Ağzından olsa duramazdin.

Evet
Ekmek aslanın ağzında.
bir çift yemek yiyor. çiftlerden (kadın veya erkek) birinin biberi ağzına alıp "aaay! yandım, çok acı" diye biberi ağzından çıkarması ve de diğerinin "bir bakayım - ben severim" diyerek alıp ağzına atması, bu tost acı diyerek ısırdığı tostu eşine vermesi, eşinin ısırdığı tostu alıp yemesine "iğreaaanç" diyen olabilir.
haklıdır, buna diyeceğimiz yok.
yalnız bir hatırlatma yapalım, sevdiğinizle sevişirken öpüşürken (hele ki french kiss) veya +18 durumlarda vücut salgılarınız, tükürük olarak en az 2-3 yemek kaşığı kadar yutmuş olursunuz.
Sonra böyle bir kızla enayi bir beyaz yakanın evlenmesi...
kendi kızımsa belki. başka türlü mümkün değil.