bugün

tek vücut olmanın değişik bir versiyonu.
sevgiliyle çift kişilik yatakta uyumanın tadı alındıktan sonra hiçbir romantikliği kalmayan, çiftte uyandıklarında baş edilmez sırt ağrıları yaratan aktivitedir. ama yine de kaşık gibi olup böyle sevgilinin 'edeleli' kollarında kaybolmak uykuya geçene kadar huzur verir hatun kişiye.
ateşli bir gece geçirileceğine işarettir.
sabah kalkınca müthiş bir bel ağrısıyla uyanırsınız. *.
gece kişilerden birinin diğerini yataktan kovacağının göstergesidir.
ısınmak için idealdir.
asla üşümezsin.
öğrenci olunduğu için çift kişilik yatakta uyuma ihtimalinin düşük olduğundan bulunulan davranıştır. herşey yatağa ilk girildiğinde güzeldir, sarılınıp kaynaşılır ve uykuya dalınır. gecenin ilerleyen saatlerinde taraflar kıçlarını örtme çabasına girer, karnına geçmiş dizi iteklemekle uğraşır falan.
sevdiğinin kokusunu daha iyi alabilmek için müthiş bir deneyim.
tarif edilmesi çok güç olan bi durumdur. anlatılamayacak kadar güzeldir..
Bunu yapabildiğini gösterecek bireylerin ben yaptim güzeldinin 49 çeşidini yazacağı başlık.
eger gercekten cok sevdiginiz sevgilinizle ayni yatakta yatacaksaniz bir omur yapabileceginiz birsey, keza ben bir omur tek kisilik yatakta yatardim tabii ayrilmamis olsaydik.
gençken yapılacak şeylerin ilk sıralarında gelir.
o gece uyku tutmayacaği kesindir.
eğer sevgili kollarını mekik şekline getirip uyuyorsa zor geçecek olan gecenin habercisidir. bide bazen çaprazlama yatmaya yeltendiği zaman yastığı alıp salona yol almak içten bile değildir. * *
onun nefesini hissettiren durumdur. hayatınız boyunca unutamayacağınız, her aklınıza geldiğinde burnunuzun sızlayacağı, gözlerinizin dolacağı, özleyeceğiniz durumdur.
sevgiliyle yatılan tek kişilik yatak, dünyanın en rahat ve en huzurlu uykuya dalınacak yeridir. o sırtını dönmüş yatarken, derin derin nefes alırken, rahatsız etmeden sarılırsınız. gözünüzden uyku akarken uyumamak için zorlarsınız kendinizi, o anı biraz daha yaşamak için. içinizde olan ne varsa fısıltıyla söylersiniz. nefesinin ritmlerinden başka cevabı olmayacağını bile bile. keşke beni görüyor olsan rüyanda dersiniz. yanınızda yatıyor olmasına rağmen deli gibi özlersiniz onu. çaresizce ve son kez söylersiniz; seni seviyorum, iyi uykular.
ilişkinin ilk zamanlarında 'ikimiz tek bir bedeniz, tek bir ruhuz' ayağına yatıp prim yapabilirsiniz lakin aradan zaman geçince olmuyor be bıradır. göt büyüyor zamanla. sıkışıyor insan. bir rahatsızlık başlıyor.
(bkz: kaşık)
tek kişilik yatağa, çift ruhluk bir beden sığıyorsa, gökyüzünde yatmaya benzer.
sımsıkı,sonra biraz mesafe ve sonra anlarsın ki o yatak dar. gider diğer odada yatarsın. bu böyledir.
çok zordur ama aşkın en güzel zamanlarıdır kimse sesini çıkarmaz. sıkış tıkışta olsa uyunur. hatta erkek kolunu uyuşsada sabaha kadar çekmez sevgilinin başının altından.o kadar narin görür , o kadar kırmaktan korkar ki sevgilisini hiç sesini çıkarmaz. öylece sabah olur. (bu süreç 1 yıl kadar sürebilir)
Aşktır. sevgidir. huzurdur. özlemdir. uyumak da zorlanılacağı bilinse de, uyuyamama içerisinde sarılarak uyumaya çalışmaktır. soğuk kış gecelerinin soğuk yatağını iki kişiyle ısıtmaya çalışmaktır.
bir tarafı eğer duvara sabitlenmemişse sıkıntı yaratabilecek durumdur. hava sıcak ise * duvar kenarı tercih edilirken, eger ertesi gün staj varsa ve hiç bir aksiyon yaşanmadan uyunması gerekiyorsa daha soguk olan duvar kenarından kaçınılıp koridor tarafının sıcak kollarında uykuya dalınabilir.
sevgilin kollarında uyuduğu için kol uyuşur zamanla , ama öylece sonsuza kadar kalınabilir ama uyku ağır basar tabi