bugün

tariflemesi yapılamayacak olan tek dönemdir, inanılmaz güzel ve çok başka bir keyiflidir çünkü. hiçbir dönem asla o dönem gibi olmayacak, içinde bulunan her anını doya doya yaşasın, sonra eser kalmayacak çünkü...
öpsem mi? öpmesem mi? diye düşündüren olay.
biriniz acilsa digeri hemen he diyecek olan olaydir.
denyoluktur.
benim aklıma yatak ilişkisi geliyor. mantıklı mı evet.
öyle bir şey varsa yanlıştır, uzak durulması gereken karmaşıklık.
flört denilen durumdur. arkadaş olmaları gereken iki şahsın birbirlerine duyduğu hoşlantıdır. sevgili olunca arkadaşlıklarının biteceği düşünülür.
Her an yanındadır, her anını bilmek aldigin her nefesi anlatmak istersin. O da öyle. Özeldir, bakarsin vazgecilmezin olmak üzeredir. Kendini frenlersin, 'yanlış mı anladım' dersin, ama yok. Zaten bos da degilsindir, akışına bırakırsın. Zaman geçer ve bakarsın, hala aynı yerdesin. Sevdiğini farkettiginde gec kalmış olursun. Çok zaman sonra bir ortak arkadaşınızdan duyarsın 'onunla olur mu diye düşünmüştüm ama olmaz' dediğini. Sonuç olarak kötü bir durumdur.
(bkz: saçmalama)
herkesin basina mutlaka en az bir kere gelir,
oyle kolay da gitmez.
geçiş aşamasıdır, ya sevgililiğe ya ayrılığa gider bu yolun sonu.
- ayselle sevgiili misiniz siz?
+ hayır, sevgililikten bir aşağı, arkadaşlıktan bir yukarıyız.
- ?? nasıl lan?
+ yani arada memesini sıkıyorum, bazen sevişip, bazen sadece karşılıklı oturup dünyadan, hayattan bahsediyoruz. sürekli beraber zaman geciiyoruz ama adı yok yani. zaten ben melihadan hoşlanıyorum.
- adı var aslında bunun...
+ neymiş?
- ipnelik amk... peh!
arkadaş ayağı göt ayağı.
ilişkinin en güzel evresidir aslında. ama yeni tanıştığın biriyle olursa. yani öyle yavaş yavaş ilişkiye adım atarken iyidir. uzun süreli bir dostluksa söz konusu olan, boktandır. çünkü dostluk, sevgililik durumundan çok daha kutsaldır. iki duygusala bağlayacağım diye dostluktan olmayın derim.
en sikik durumdur.
badiliktir.
çok yavşak bir durumdur. evlerden ırak.
flörtöz.

fingirdeyiş vs..
süpermen olmak. ya da batman olmak olmadı tsubasa olursun.
ilişkinin en yavşak dönemidir. kısa tutulması tavsiye edilir.
değisik bir durumdur. en belırgın ozelligi er kisinin kafa karişikliğidir. kankaliğin cok az üstü diyebiliriz.
Pompadaşlık.
(bkz: bazen yataktayız bazen başka kollardayız)
şu işin bi adını koysak denen durum.
Dostluktur.

ilişkinin en güzel aşamasıdır.°