bugün

sanırım ''ben seni böyle de seviyorum''dur. çünkü cümlenin içindeki 'de bağlacı' hafif bi seni inceden gömdüm ama haberin olsun anlamı katmaktadır.

--spoiler--
böyle iyi değilsin ama ben böyle de seviyorum
--spoiler--
Seninle geçirdiğim her dakika için pişmanim demesidir.
.........senden daha adam.
- Bıyıkların çıkmış.
- Kaşlarını aldır artık.
- Ya bu yemek olmamış.
- Kilo mu aldın sen?
seninle geçen zamanıma yazık.
"seni aramak gelmiyor içimden."
ne olursa olsun sevgiliden duyulmus bir cumle olacagindan her turlu guzeldir. en azindan sevgilin var aga, kufretse bile guzeldir yani. herhalde. sanirsam ki.
ben yatıyorum, evet bu cümleye öyle sinir bir cümle ki gerçekten uyumaya mı gidiyor yoksa trip mi atıyor anlayamıyorsun.
(bkz: dükkan kapalı)
-seni bir türlü sevemedim, olmuyor.
+haklısın ben olsam bende sevemezdim.
-iyi o zaman, kendine iyi bak.
+tamam panpa sende, hadi allaha emanet.
En'iniz ne az. HiÇbir şey duyamamak varken. Düşünsene, kızgınlıkla söyledi avunmaları bile yok.
peki.*
Hepsi yalandi.
"sen mi osurdun aşkım" lan evde ikimizden başkası yok amk tabikinede ben osurdum.
Ananı da al git!
ben aslında senin en iyi dostun berk le yakınlaşabilmek için seninle çıkıyorum bunca zamandır. artık ne kadar gerizekalı olduğumu sen hesap et.
"bitti." ne kadar kolay söylemesi. ne kadar zor idrak etmek.
"artik eskisi gibi hissetmiyorum."
Sevgiliye karsi hissedilenlere gore degisir.
"Konusmamiz gerek"
"Gecmisimizi sorgulamayalim"
"Sen cok degistin"
"Eskisi gibi hissetmiyorum"
tarzi cumleler standart iliskiler icin en tehklikelilerinden biridir diye dusunuyorum.
Bir de tuzak sorular vardir:
"Sence ben sisman miyim?"
"Su kiz cok guzel degil mi?"
uykum geldi cumlesidir. yani diyor ki yeter bu kadar kafa ütülemen artık konusmayalim da kafa dinleyeyim.
işim var demesi. Hele birde sürekli diyorsa bir gemi kalkar bu limandan olacaktır yakın zamanda.
osurdum.
Fantezi arayan erkeğin sevgilisine sevişirken "küfürlü konuş hoşuma gidiyor" demesi üzerine sevgilisinin "siktir git" demesi gayet kötü bir örnektir.
Çocuğum olsan eldivenle severim.
Sana güvenende kabahat.