bugün

Altın kelebek ödül törenlerinde ediz hun un utanmasa götüreceği kızdır. Yazık valla üzüldüm o nasıl bir rezillik idi.
Survivor u kazanacak tek insandı. Yazık etti merve.
Ödül alabileceğine kendisi bile inanamamıştır, inanmışsa daha da büyük fecaat.
güzellik kavramının vücut bulmuş hali.
masum değilizi ne de güzel söylemiştir.
son reklaminda fotoğrafının altına yorum yapan jamal h. adlı saç bakim uzmanına dikkat etmesini Önerdiğim hatun. eleman bildiğin saniyesinde yorumu yapistirdi. olay sadece sac degil benden söylemesi.
öptüm burnu... şaka şaka daha yeni yemek yedim. *
Bugun herkesin beni benzettigi ünlümsü. Intihar edicem.
survivor'da son anda elenen kız. *
O sümüğünü görmeseydik iyiydi dediğim ağlak hatun.
Ergenlerin aşkı. Sevimsiz bayan.
Eskiden çirkindi şimdi niye güzel geliyo sanırım estetik sayesinde veya ben baya ümitsiz durumdayım.
Son oynadığı dizide kaş mimikleriyle küçük emrahın kız versiyonu gibi duran oyuncu.
verirse hayır demem. günah lan. o umutla gelmiş. hayır denir mi. denmez. dersem siksinler beni.
eskiden severdim ama medcezire gelince bi nefret duydum .
Çok çok sıradan bir görüntüye sahip, balon.
Cücük gözün teki len. Nasıl seviliyor anlamıyorum efenim
yigidi öldür hakkini yeme demisler cok guzel kiz masallah. bayiliyorum gulmesine. yuzunde cocuksu bir masumiyet var. tatli ya.
Sümüklü sülonun teki. Nesi güzel lan.
Mimikleri eşsiz tatlı çekici kız.
adanalı dizisiyle ünlenen medcezirle tavana vurduran genç oyuncu.
adanalıda şirindi lan.
(bkz: sümük baloncuğu)
zayıf kızlar ne zamandan beri seviliyor dediğim hebele hübele. yaşasın kadınlardaki ayva göbeği
cekici bayan, seker insan ve muhtemelen narsist sevgili.
tek artısı orantılı vücudu ve sarı saçları olan balon kişi. orantılı dediysem de 40 numara ayak, kocaman bir ağız ve silikon göğüslerle ne kadar orantılı olunabilirse o kadar.
adını sürekli duyduğum, duya duya merak ettiğim, en nihayet geçenlerde reklamlarda izleyince bu muymuş lan dediğim kişi. tamam, yaradılanı sevelim yaradandan ötürü ama bu kadar abartılacak nesi var,anlayamadığımdır.