bugün

gossip girl dizisindeki Blake lively nin dizideki ismidir.
(bkz: ilk görüşte aşk)
soyadının kalantor olmasının ailenin varlıklı olmasıyla doğru orantılı olduğu tezini bir kez daha ispatlayan şahsiyet.

benim soyadım van der woodsen olacak, bir dakika daha durmam buralarda arkadaş.*
gelene geçene veren dizi karakteri. *
güzel veya seksi olmayan, ama gideri olan hatun.
burnu estetik ameliyatlı olan hatun kişidir..peki güzel midir? evet güzeldir...
ayrıca dizideki sevgilisi Penn Badgley ile gerçek hayatta da beraberdir...
bir bacak boyu blair kadar olan hanım kızdır.
upper east side ın en rahat ve blair den sonra en güzel kızıdır.

edit: tamam upper east side da ondan güzel çok var kabul. ama gene de en taş bu.
(bkz: taş hatun)
sevdiğim tek sarışın. dizideki ebleh erkek arkadaşıyla gerçek hayatta da birlikteymiş öh yani.

(bkz: her gülün bir dikeni hesabı)

gerçi bana nooluyosa sanki gelip bana mı vercek.
hic de o kadar abartildigi kadar guzel degildir. dizideki blair kendisinden bin kat daha guzeldir. o degil de, omrum boyunca hep boyle bir soyadina sahip olmayi hayal etmisimdir.**
platonik dil uzatacı.
ilginç bir soyismi olan karakter.
(bkz: stone)
(bkz: kaşar)

arkadaş yüksek sosyete için bile kaşar bu karı! nerede blair waldorf nerede serena van der woodsen?
öpüşürken adamın yüzünü yalıyor lan bu.
maşallahı var, diziyi bir defa izledim, bir bölüm bir adama, öteki bölüm diğer adama. çok kararsız bir kızcağız.
(bkz: ben masumum diyen orospu)
gossip girl'den önce the sisterhood of the traveling pants'de izlenildiyse,orada defalarca aşık olunmuş olması muhtemel,aşırı çekici hatun-un gossip girl'de oynadığı karakter.

düzenleme:uyarısı için sadaeke'ye teşekkürler.
anasının kızıdır. çünkü anneside annesinin dediği hiçbir şeyi yapmamıştır.
hatta annesi kızını kendi durumuna düşürmemek için çabalamıştır.
(bkz: su mabeynci)*
ulaşılmaz kız modelini üstüne bastıra bastıra sergilemeye çalışan , duygusal görünümlü , milyonlarca erkeğin hayallerini süsleyen sarışın afettir.