bugün

entry'ler (440)

murat güloğlu

Gerçekten itici, seveni de yok pek galiba.

umumi tuvalette en sondaki kabine girmek

'En temiz budur' dan dolayı oluşur. Halbuki herkes oraya sıçmaya gidiyor. Siz birinciye girin.

ismet yavaşçaoğlu

2013 yılında muayenesine 500 tl alıyormuş. 2014 de ise zam yapmamış yazık. Hala 500 tl alıyormuş. El insaf yahu. Birde, Hastaların beklediği kısımda klima bile yokmuş. Doktor beyin zam yapmadığı için durumları kotu galiba.

ben bu yazıyı sana yazdım

fırtına sonrası sessizliğim olsan ya keşke. bir kere gelsen de hiç gitmesen. Kimsesizliğimi örtsen, hep sen olsan. Hep benle. Görsen ya gizleneni, ihtimal versen. Olur ya desen... Olur ha?

sözlüğü terk etse fark edilmeyecek yazarlar

hayatı terk etse bile farkedilmeyecek olan yazarlardan biri. Ben...

kendi kendine doğum gününü kutlamak

iyi bir alternatif. Hediye olarak da kendinize sevdiğiniz bir şey alırsınız olur biter.

burna kaçan sinek

burunun iki deliğide tıkanarak öldürülmeye çalışılır. Eheh...

dominic purcell

wentworth miller' dan her zaman bir gömlek üstün olmuştur gözümde.

sözlük yazarlarının itirafları

sağlık sorunlarım var, ailemin ve benim. Bir de bunların yanında, geçen hafta kendimden 5 yaş küçük biriyle tanıştım bir iş icabı. Aklımdan çıkaramıyorum, manyak oldum resmen. Bir de whatsapp da sürekli çevrim içi, bi yazsana hacı ya? Kimin peşindesin gıcık insan? Benim peşimden gitsene, bu yaşta ne hala düştük anasını satayım lan...

sevgilisi olsa da yalnız olan insan

bir olmayı becerememiş bir ilişkinin elemanlarıdır.

aşk

kelimeleri birlestirip sayfalar tuketen, dusuncelere daldirip yorgun birakandir ask. Yillar ilerler ama ayni tadi kalmaz askin. Keyfi kacar. Belki gelmez uzun sure, belki de kendinizi kandirirsiniz geldi mi acaba diye... Ask korkmaktir, cesaret edememektir, cekinmektir, aci cekmektir, beklemektir, umuttur ve dedikleri gibi en son da kavusamamaktir. Simdi bunun hangi asamasindayim ya da asamasindasiniz diye sorun kendinize. Bakalim hangisini kondurabiliyorsunuz? Umuttan sonrasina gecebiliyor mu insan? Yani kavusamamaya? Bir umut bitiyor ve sonra deniyor ki ben asik olmusum. Bunu kendine itiraf etmek ne kadar zor. Genelde herkes iyi ki bunlari hissetmisim yerine lanet okuyor. Insaniz hepimiz cok dogal, mazosist miyiz ki acidan, umuttan, beklemekten haz duyacaz.simdi dusunun bakalim hic asik olmus musunuz? Allah asik etmesin hic kimseyi...amin....

bursalı kadın formu

öz-hakikisi zor bulunan kadın formudur.

kadın seks objesi olmaktan nasıl kurtulur

erkeklerin beynini aldırınca olabilir ancak. Yoksa imkansızdır.

sevgili arama ihtiyacı duymayan insan

kendiyle ugrasiyordur. hastadir ben gibi.

kadınlar

erkekleri tavlamak ve dikkat cekmek icin turlu hareketler yapan varliklar. Misal, deli gibi makyaj yapani var. Sonra, Sabah yatakta gorunce hortlak gormus gibi oluyoruz. En dogal haliyle buluo evlenin en guzeli.

yaş ortalamasına göre sosyal ağlar

otuz yaş üstü icin ecift.com olabilir.

sözlük yazarlarının itirafları

uzun suredir hastayim, ne oldugunu hic sormayin. Bir hasta oldum ve korkularim-tedirginliklerim-evhamlarim basladi. 'Ne olursa olsun bosver' diyemiyorum. Zaten hic diyemedim ki baska seyler icinde. Kendi hayatimi mahvettigim gibi aileminkini de berbat ediyorum. Kiziyorlar- uzuluyorlar. Yasitlarim 2. Cocuklarina sahip olmusken ben 'öldügümde cenazemi kaldiracak biri olacak mi', 'hasta olunca hastanede bana kim bakacak', 'ya altima yaparsam kim ilgilenecek' diye dusunceler icerisindeyim. Bazen canima tak ediyor, 'ölsem de kurtulsam' diyorum. Gucum kalmadi, Psikolojim bozuldu, icim parcalaniyor ama aglayamiyorum bile. kimseye bunlari anlatamazken tutup da buraya yaziyorum. Kendime bir cikis yolu bulamadim. Sen yol goster Allahim...

bursa

uzun suredir sabahlari yaz yasayan sehir. Yalniz boyle giderse onumuzdeki yaz, susuz yaz olacak bursa halki icin galiba.

gut

bugun babama teshisi konulan hastalik. Adamcagizi ayagi agrimaya basladi birden. 5 gun sonra doktora goturebildik. Ortopedi bolumune gittik, burada rontgen ve kan tahlili verilmis. Kanda urik asit yuksek cikmis, ancak uyarmak gerekir ki kan da ayrica iltihabik bir durum soz konusuymus. Oradan bir dahiliyeciye gonderilmis bizimkiler. Dahiliye doktoru gut ile ilgili ilaclar vermis hemen. Onun harici, tansiyon ilaclarini bile degistirip- biraktirmis dr. Bana biraz garip geldi durum, cunku ortopedi doktoru da ilac vermis. Yani ayaktaki agriyi hangi ilacin giderdigini nereden anlayacagiz peki. Tuhaf. Bir doktor lazim aileye illa ki ama yok... (bkz: )

her siki bilen insan

bildigini iddia eder. Maldir.