bugün

türk sinemasının değerli ismi rahmetli 'öztürk serengil' in fingirdek kızıdır kendileri...
(bkz: sermek)
(bkz: komple seren)
(bkz: bu gecenin hatrına)
Babasının kemiklerini sızlatan, köpeğine de serdiği düşünülen, (bkz: paparazzi)lerin de gözünden düşen (bkz: loser) ekran fingirdeği..
kendini abdde sattığı iddia edilen paris hilton sibel can karışımı tombul dişi.rivayet odur ki gerçek göz rengini kendi bile bilmemektedir
konuşmasına her defasında ben kolejde okudum,annem yalıda oturuyo ama ben bunları hiç söylemem diye başlayan hanım kızımız.ayrıyeten her flörtüyle evlenen kısa bir süre sonra boşanan biraz saf olduğun düşündüğüm kişilik bir taraftanda sürekli zengin ve eğitimli bir ailenin ferdi olduğunu zikreden bu kızımızın çocuk yaşta sahnelere neden çıktığı enterasan gelmiştir bana zevk için olsa gerek...
herkes burnunu küçülttürürken, burnunu büyüttüren enteresan kişi. ayrıca bir rivayete göre, mimar sinanın fotoğraf bölümünü kazanmıştır; ancak deniz görmüyor diye gitmemiştir.
ıstakozdan zehirlendikten sonra bebeğinin öldüğü iddia edilen zat. allah rahmet eylesin.
gülben ismini duyunca havlayan bir köpeğe sahip kişi.
çalışmayan etmeyen seren serengil'in nerden geldiği belirsiz parasının, annesinin uyuşturucu kaçakçısı olmasından kaynaklandığını eski eşi cengiz imren tarafından iddia edilen kişi.
çelişkiler yumağı kayıp kişilik. kendini "çok k'yım" diye tanımlar. ka: ( kaliteli manasındaymış)*
küçük emrah'ın büyüdüğü dönemlerdeki dizilerinde, filmlerinde esas kızı oynamış hatta gerçek hayattada emrah'ı büyüten abladır. kendisi kıllı bir abiyle evlenmiştir. kıllı abi gittikleri balayında yanında ps2 de götürmüş ve boşanmak için ortamı ilk dakikada hazırlamıştır.
kaşlarından muzdarip olan, eğer değilsede olması gereken vasıf fukarası ama enteresan şekilde ünlü kadın.
ünlü çocuğu olmakla bir şey olunamayacağının göstergesi şarkıcı, oyuncu zat. buna karşın daima babadan torpilli (bkz: öztürk serengil) olmasından ötürü bir şekilde gündemde kalmayı başarmıştır.

albümleri;

Ayrıldık (1991)
Bana Yasak (1996)
bu gecenin hatrina (1999)
Dost Bile Kalamadık (2006)

film ve dizileri;

Belalım Benim 2002
Şükran Büfe 1999
Yasak Sokaklar 1993
Başka Olur Ağaların Düğünü 1990
Alev Gibi Bir Kız 1990
Sarhoş 1977
doğacak çocuğuna 'camir' ismini koymak isteyen, bünyelere neşe katan boyalı hatun. sebep; sevgilisi/ yavuklusu nba hayranıymış, orada görmüş. mütamadiyen jameer nelson' dan feyz aldılar. allah' tan öyle aldılar, yoksa çocuğun ismi ' dıveyn ', ' dıvayt ' veya ' sıtiv ' olması muhtemel.
fazla görgülü olmaktan patlayacak şahıs *
az önce bir demecine rastgeldim*.kendisi açıkça armağan uzun ile bülent ersoy'un evliliğinin üzerinden prim yapmaya çalışıyor..

^^çok büyük bomba,önemli bi duyum aldım.yakında söylerim..^^

kendisi hiç bir zaman yaptığı bir işle gündeme gelemediğinden suni şeylere kafa yoruyor.olanı da fazla zorlamamasını salık veririm kendisine..insan kendi işine baksa,ona buna karışmasa ne iyi bir varlık oluyor. değil mi??
babası efsane olupta kendisi paparazilik yapan ender kişidir.
en son makine de gördüğümde korkunç bir şekilde genişlemesiyle giderek bülent ersoy a benzeyen kadın .
bugün 'ben gerektiğinde o işin excuse ını da yaparım' * diyerek beni güldüren şahıs lan beni güldürdün allahta seni güldürsün.
öyle babadan böyle çocuk denilmesine sebep olan kişi.
uyduruk bir yada birkaç tam sayısını bilmiyorum kaseti olan neyiyle ünlü olduğu anlaşılamayan saftirik .
ömür billah görüp görebileceğim en güzel seren serengil an itibarıyle show tvde uçan kuş programında.

baktıkça bakası geliyor insanın.

biraz gösteriş budalası olmasa
aslında akıllı kadın.
an itibariyle esra ceyhan'la adlı programa katılan kadın .
vakti zamanında gülben ergen'e çemkirirken gülben'in eğitim durumundan dem vururak kendisinin kollejli bir elit olduğunu vurgulayan bir garip insan..