bugün

Ben hayvan dostuyum, insanlarla sadece eğleniyorum, hobi olarak homo sapiens aşağılıyorum.
görsel
nickinde ne olduğunu itiraf etmiştir kendileri.
edit: bu neyin alınganlığı canım ?
Kendisi veteriner sağlık teknikeri ve iktisat mezunu bir memurdur. Ayrıca anadan babadan biraz varlıklıdır. Memuriyet adres belli olsun hesaaaabı.

Sadece para yetmez az tipin de olacak.
Yazık lan kedide beni bırak diye bir yüz ifadesi belirmiş. Hayvan dile gelse neler söylerdi acaba.
Neyse ben clubhouse da takılcam, 19:30 da belli başlı işlerim var.

Hayırlı işler bana.
(içses) ben bu ibneleri uzaktan bi izliiim... insana benziyolarsa katılırım aralarına
Havuzunun başında music dinleyen yuuuzır. Ov yeee. Advnst ve osurgan bey yaz çıkmadan gelin. Sitemizde Havuzumuz var ve denize 2 km.
Biz buradakiler gibi sahte değiliz, neysek oyuz. Benimle arkadaş olan çok şey kazanır.
görsel
dişçi işim bitsin söz. eyvah eyvahtaki dededen halliceyim şu an.
12. Nesillerle de çok muhatap olmak istemiyorum çok kırığım var içlerinde eheheheheg, ya da yüz bulamayan falan. Havuz sitenin içinde yafrumm.
35 yaşında umreyemi gidilir aq diyen yazar. Angut kuşu. Hem ben agnostiğim ne umresi. Zaten muhtemelen tipini görsem seni siteye sokmam ahshshshsbsns.
Dikkat köpek var yazmıyor ama kaşarlar giremez yazıyor. Aile sitesi burası. Gelmeye falan kalkarsan.

Lafı koyduktan sonra ben;
görsel
bazı yazarların boş yere çenesini parmaklarını yorduğu yazar. yıllardır tanırım bi insan kalite olarak bi arpa boyu yol almaz mı almıyor işte neden samsunlu olduğu için kuran çarpsın bi akrabanın kızını samsunlu biri istemişti vermeyin sakat tiplerdir dedim verdiler bir hafta sonra nişan bozuldu..?

(bkz: samsun kekosu)
Kendisiyle yıllardır tanışır, arada atışır hatta ve kat a sövüşür birbirimizi çaylak yaparız. Ama şunu söyleyebilirim ki şu sözlükte kafası çalışan 2-3 insandan biridir kendisi. Aptal dostun olacağına akıllı düşmanın olsun demişler, kendisi bnim için bu ikisinin arasında genç bir kardeşimdir.
"benimle arkadaş olan çok şey kazanır" diyor.

vadettiği şey? plastik leğenden bozma site havuzu.
görsel
Havuz keyfinden sonra şimdi de sahilde şarap keyfi yapacak yuuuzır. Eğleniyor muyuz gençler???? Cuptıs cuptısss.
görsel
sesini sevdiğimiz sanatçı abimizdir...

her ne kadar klasik türk musikisi dinleyici olsam da üstadımın da sesini çok beğendim...

gönül adamı olduğunu sahnesindeki performansıyla kanıtlamıştır..

yürü be reis...
sen içmeyen adama bile içtirirsin.

sözlük kızları bu adama aşık olmakta,
daha doğrusu musallat olmakta,
hatta bok atmakta haklıymış...

abi bundan sonra 'kelinsan' diye bir kardeşin var...
daima yanındayız..
güzel adamsın...
şakalarımıza takılma.
helal sana.

edit: ileride bir sahneyi paylaşmak umudu ile. saygılar.
Para var huzur var amına koyim. Akp dönemi memurlarından bu arkadaş.

Öğretmen miydi yalan olmasın amk. Fatih Şahin

Samsun.

Araştırın şikayet edin üstlerine.
fatih abimiz değerli bir abimizdir...
delikanlıdır. halkın bağrından kopup güzel yerlere gelmiştir.
youtube üzerinden icra ettiği bazı şarkıları dinleyebilirsiniz.

iyi ki sözlükte var dediğimiz insanlardandır kendileri...
5 defa evlenip, 5 defa boşanan ağır abi. babadan kalan daireleri elin kızlarına boşanma diyetine verip bitirmiştir. hatunlar bununla boşuna evlenmemiş. aslan panpam. puahaha.
duydum ki kızlar kedi seven erkeklere düşüyomuş. şansımızı bi deneyelim. fotoyu kesmek zorunda kaldım sorry.
görsel
Kediyi mi kesmiş anlamadım ben.
sakalına ak düşmüş yiğidim
lokmamıza dert düşmüş yiğidim
nerede o gençlik günleri nerede
ah koçero ah senin de mi belini büktü şu zalim zaman...

abi güfte yaptım bestelersen sevinirim...
seksi fotoğrafları için tıklayınız
görsel
instagrama attım buraya atmasam olmazdı.
sakalları kesince 15 yaş gençleşen süper genetik...

karizmanın vücut bulmuş hali.. adamdır.