bugün

tepelerinden rimini şehrinin sokaklarını izlemeye bayıldığım canım vatanım. bu yaz tekrardan kavuşacağız kısmetse.
Türkiye Cumhuriyeti ile kağıt üzerinde hala savaş durumunda olan kahveden adam toplasak fethedebileceğimiz minyon devlet.
Futbolcularını türkiyenin 3. liginde bile oynatmazlar o derece yani. her maçında en az 7 yemesi adettir öyleki 5 0 yenilmişse ucuz kurtulmuş demektir.
301 yılında kurulan ve 1600 yılında yazılan anayasası ile, dünyanın en eski cumhuriyeti ünvanını alan küçük ülke.
milli futbol takımı zaman zaman yalama olup, gündeme gelen ülke.
san marinonun milli futbol takımı bir davadır. her maç bi önceki yediğinden daha az yemeye çalışmanın, her maç en az 1 gol atmanın, rakiple uğraştığın kadar topla da uğraşmanın davasıdır..
bizi yenememiş tek takıma sahip ülkedir.

ulan herkese yenildik bir tek bu garibanlar kaldı.

üzülüyorum.
ilk 11'lerine talip olduğum ülke. ssk'mı aldığım ücretten yatırsınlar gelip oynayayım. o kadar da netim.
liechenstein ile beraber milli futbol müsabakalarının kovası ülkedir. her gelenden en az 3 yemek sureti ile maçı asla sonuçlandırmazlar.
bugün tff ye fax çekerek türkiye den hazırlık maçı talebinde bulunan ülke.

San Marino Futbol Federasyonu: Biz hem 4
atmayız hem daha ucuza geliriz...
zaytung
estonya ile berabere kalarak yıllar sonra 1 puan almış şanlı, efsane takım.
An itibari ile aynı puana sahip olduğumuz takım.

im para tor! Tüpçü!
estonya beraberliği sonrası yaşadıkları sevinç görülmeye değerdir.

https://vine.co/v/O5vKO0zzUEw
istikrar abidesi milli takımı olan güzel ülkecik. san marino altyapıya çok güzel yatırımlar yapmaya devam ediyor sanırım u19 u21 abilerinin performansını aynen devam ettiriyor san marino'da gelecek nesil emin ellerde.
fahri vatandaşı olduğum ülke. milli takım formasıda mevcuttur, evimde.

emekli olunca yerleşebilirim. 35.000 nüfuslu huzur dolu ülke daha ne olsun.
2015 avrupa oyunları nda 2 madalya almışlardır.
görsel
25 sene içinde susuz kalacak 30 ulke arasinda olan ilk 5 de.
Not türkiye 27 .
14 yıl aradan sonra gol atmayı başarmış ve şampiyon olmuşçasına sevinmiş güzel insanlardan kurulu milli futbol takımı.

https://youtu.be/_xIz6SSQZa4

Edit: bu masum entryi bile 10 saniye içinde eksileyen yazara saygılar.
Sonunda gol de atmış olan takım, takımım. Son yıllarda yediği gol sayısı bir türlü iki haneye ulaşamıyordu. Bu durum zaten biz San Marino taraftarları açısından hayal kırıklığı iken şimdi artık gol de atmaya başladık. Resmen utanıyorum, kahroluyorum!

(bkz: Yönetim istifa)
(bkz: Forza San Marino)
(bkz: Yenilir armada)
dünyanın en eski devletlerinden olup en eski ordusuna sahip, birinci dünya savaşında ittifak devletleri arasında bulunmuş ülkedir. ülkenin tek milli spor takımı futbol branşındadır.
göçmen nüfusu 4 bin 399 olan ülke.
2015 gayrisafi milli hasılası (nominal) 1 milyar 569 milyon dolar olan ülke.
kişi başına düşen milli gelir'in (nominal değer) 49 bin 847 dolar olan ülke. (2015 verisi)
gayri safi milli hasılasatın alma gücü paritesine göre 1 milyar 982 milyon dolar olan ülke.
geçen hafta gittiğim, şirinmi şirin yeşillikler ve huzur içersinde olan bir ülke. terör yok fesatlık yok sanayi yok huzur oksijen ve tarih var. resimlere gözatın