bugün

sarj dayanmayan telefondur.
işe yeni girmiş 2 yıllık işletme mezunu keko telefonu. yerini s4 mini ve s4 miniye bıraktı. %3 zam alan direkt galaksi s5. bu da cahil telefonu.
hala kaldı mı o telefonlardan. bir garip telefondur.
Lisede kaşar telefonu genelde erkekler olarak da adamlar kullanıyor. Neden dedim bilmiyom eksiler misiniz lütfen? Teşekkürler.
şu anda kullandığım beni prize bağlı hale getiren küçük pil canavarıdır. diğer tüm özelliklerinden memnunum yıl 2016 olmasına rağmen! ama artık şarj konusunda anlaşamıyoruz yakında vedalaşacağız dostum üzgünüm.
3 yıldır kullandığım 3 ay önce ekranını çatlatmama rağmen canavar gibi çalışan telefon.
masamın üstünde duruyor bakışıyoruz 2 dkdırda sanki bir an dile gelip ne bakıyon lan ters ters note 7yemi benzettin amk diyecek gibi geliyor.
samsung un turkiye pazarına ücretsiz dağıttığını düşündüğüm telefon. herkes ama herkes bir zamanlar bu telefonu kullanıyordu.
herkesin kullandığı telefon.Bi ara öyle ucuzladı ki herkesin elinden geçmiştir mutlaka.Özelliklerini bile ezbere bilirim.

1.2 ghz çift çekirdek işlemci
1 gb ram
5 mp arka önde vga kamera
millet bunu kullanırken benim iphone 4'üm vardı.şekli yeterdi.
çıkartıp masaya koyardım harika olurdu.
millet bunu kullanırken bende bunu kullanırdım
diğerlerinden pek bi farkın olmazdı.
millet bunu kullanırken bende bu bile yoktu.

Hala nokia kullanıyordum, diğerlerinden çok farklıydım.

Ver nokia müziğini

Dıçıkı dı çıkı dıı çıkı dıığ dığğ dı*
Bir zamanların akıllı telefon efsanelerinden üzerinden 6 yıl geçmiş ama tabiki de bir 3310 kadar değildir.
sarj sorunu olmasa, gerçekten sağlam telefon.. ayrıca kendisi ilk göz ağrım olur.
Telefon kullanmaya bununla başlayan iPhone ile kapatıyor acemi birliği gibi .
ömür törpüsüdür amına koduğumun aleti. usandım da geberdim.
iPhone x'e yeni bir özellik gibi koyulan yüz tanıma teknolojisine sahip telefon.
normal versiyon da fazlasıyla ele sığmaktadır. ilk çıktığı ay içerisinde almış olduğum galaxy s3'ümden, elimde çıkışının 10. gününde almış olduğum note 8 olmasına rağmen bırakamıyorum. hem sağlam, hem de bağımlılık yapıyor herhalde, orayı çözemedim tam.
Askerde en ideal kullanılan cep telefonudur. Hem kamerası iyi hem küçük hemde hızlı.
Heyt be eski telefonum. S3 ün devasa boyutundan korkanlar için ilaç gibi gelmişti. Adam gibi güncelleme alsaydı daha uzun süre kullanırdım. Sürekli kasılan jelly bean sürümü dayanılacak gibi değildi. Custom romlar da sıkıntılı olunca yeni telefon almaktan başka çare kalmamıştı.
geceleri kapatıp, wi-fi,bluetooth açmazsan şarjı 3 gün giden telefon.
askere gidince satmak zorunda kaldigim telefon.
Babamın yaklaşık 7 senedir kullandığı telefon, hala kullanıyor yani. Yenilemeyi de düşünmüyormuş şikayetleri olmasına rağmen.

7 sene olduğu konusunda tam bilgim yok salladım ama çıktığı gibi almışlardı.
böyle telefonun ızdırabını sikeyim.
Pek bir küçüktür. Sözlükte rahat gezilinirmiki?