bugün

http://sozcu.com.tr/rekor...ta-galaxy-s-iii-mini.html
i8190 model numarası ile 1000 lira civarı satışa çıkan cihaz.
ekran çözünürlüğünde sorun olduğu söylentileri olan telefon. sözde piksellerini sayabiliyormuşuz. inceleme fırsatım olduğunda gördüklerimi en ince ayrıntılarına kadar anlatırım. evet.
fiyat aralığı 949-999 arası olan ve bu fiyat aralığında asla tercih edilmemesi gereken akıllı telefon.

biraz bekleyin fiyatı düşecektir hemde epey düşecektir.
Galaxy s3 sahibi beni kendine hayran eden tel.
Ulan gittik 1600 tl verdik hayvandır gibi hem az para verirdim hem de kibar olurdu.

Hem özellikli hem de kibar.
s3'ün miniltilmiş olanıdır.

(bkz: miniltmek)
Fiyat performans ve boyut kıstaslarında incelediğimizde, şu anda Türkiyede, HTC Desire x ile birlikte alınabilecek tek telefondur.
bakıldığında, samsung galaxy s3'ten ziyade samsung galaxy s2'nin küçültülmüş modeli gibi görünen cihaz.

http://protechbuddy.blogs...s3-mini-vs-galaxy-s2.html
galaxy ace tipinde olması itici kılmıştır cihazı ama fiyata göre iyi özelliklere sahip allah için.
iki sevgili arasında kavgalara sebebiyet verir.
flashplayer'ı desteklememektedir.

nedir kardeşim bu flashplayer sorunu, ne işe yaradığını ace kullanıcısı olarak çözemedim hala.
s3 pek bir hantal durduğundan tercih edilecek telefon.

fazla özellik aramayanlar için ideal.
ozelliklerine göre pahalı telefon. 5 mp kamera, 1.2 işlemci çift çekirdek, tek artısı amoled ekranı. 1000 tl.
ekran görüntüsü almak için napılması gerektiğini bilmediğim telefon. bilen bir atsa keşke.
Telefonundan çok basit işlemler yapan bir insan olarak, gidip çok pahalı telefonlar almaktansa, almayı tercih ettiğim telefondur. Yani bir telefondan beklentilerim çok yüksek değil zaten benim. sosyal medya uygulamaları dışında devamlı kullandığım 5-6 tane uygulama var onları sorunsuz ve seri bir şekilde çalıştırabiliyor. internette, oynadığım 2-3 oyunda, mesajlaşmada, konuşmada herhangi bir problem yaşatmıyor. camı gorilla glass değil dediler, gittim bi 35 lira verdim ekstradan filtre taktırdım. Onun dışında evimdeki masaüstü bilgisayarım mac olmasına rağmen zaten android'e her zaman ios'a göre daha sempatik bakan bir insan olduğum için apple'a hayvan gibi para verme taraftarı olmadığımdan bunu tercih ettim. Bundan önceki telefonum htc idi, ondan da memnundum aslında ama biraz değişiklik olsun istedim açıkçası. Gayet memnunum telefondan, düşünenlere tavsiye ederim.
Turkcell'de paketlere göre 40 ile 50 tl arası fiyat aralığında. Turkcell sitesinden cihazlar kısmından özelliklerine bakabilirsiniz. En iyi pakette 30 tl aylık 2 yıl boyunca ödenir.
dokunmatiği beş para etmez telefon.
kesinlikle tavsiye ettiğim telefondur. fakat çük kadar olmasına rağmen o hayvan gibi bataryayı nasıl 2 günde bitiriyor anlamış degilim.
çoğu uygulama ve hatta tüm uygulamalarda performansı gayet yeterli. kamera sadece biraz geç alıyor o kadar.
ama seviyorum. iphone 3 gibi bir telefonu 3 yıl kullandıktan sonra bu ilaç gibi geldi..
an itibari ile olmasada 1-2 saat önce sahip olduğum alet.Öncelikle nokia 5230 gibi bir takoz\'dan geçiş yapmaktayım.Telefon hakkında izlenimlerime gelirsek;
-Ekran kalitesi ve renkleri gerçekten çok güzel
-S voice ve google search gerçekten stabil çalışıyor (s voice havayı söyleyebiliyor)
-Facebook ve twitter ile senk. gerçekten güzel
-Aşırı derecede hızlı
-internet sayfalarında hiç bir sorun yaşamadım.
Ve son söz olarak s3 mini alıcak arkadaşlara söylemek istediğim bir şey var.Cihazı ilk açtığınızda mobile veriyi kapatın çünkü bana 2 tl\'e maal oldu *
htc desire x dururken alınmayacak telefondur.
harika bir telefon. verilen paraya değer.
Samsung Galaxy S Duo varken alınmaması gereken cep telefonu ,

duo hem çift hatlı hemde çok daha ucuz.

eksileri ise işlemcisinin aynı bant hızına sahip olmasına rağmen tek çekirdekli olması ve ramının çok az bir miktar daha düşük olması.(dahili hafıza ciddi bir durum olmadığından eksi olarak görmüyorum).
Onun yerine huwaie aspend p1 daha iyi bir seçim olur.
s3'ün biraz ram biraz işlemcisinden kısılmış mini'leştirilmiş versiyonu. el jimnastiği yapmak istemeyen ama lükse de önem verenlerin tercihi 950 lira civarı sanırım teknoloji marketlerinde.
bir bayana en çok yakışan telefondur. pembe ve beyaz kılıf modelleri ile yüksek bir albenisi vardır. iphone 5 kullanmasam, kesinlikle bu telefonu kullanırdım. sadece bayana değil, kibar ve nazik bey efendilere de en çok yakışan telefondur.

samsung'un galaxy modelleri son zamanlarda kendini aşmış, nokia modelleri sollamıştır. bir zamanların efsanesini geride bırakmış, teknolojiye ayak uydurarak en akıllı pazar payını sahnelerinde sergilemektedir.
güncel Önemli Başlıklar