bugün

maddi imkana göre gayet hoş bir telefon.
donanım ve görünüş açısından s3'ten pek farklı olmayan, fiyat-performans açısından alınabilitesi yüksek, en azından boyutları açısından bir telefonu andıran, s3'ün minik kardeşi.
fp oranından dolayı almayı düşündüğüm telefondur. fakat 1 mhz işlemciye sahip olmasından dolayı kasar mı diye düşünmeden edemiyorum.
Kendi boyutundaki telefonlar arasında en iyisi olabilir. Iphone dahil değil tabi ki buna.

Not: Abisini kullanıyorum ve son derece memnunum.
fakir ıphonudur. adamlar bu sikko telefonu ıphone ile kıyaslıyor amk.
ne çok fakir varmış amk.
kamerası içler acısıdır. onun dışında uygulama çalıştırma hızı çok iyidir. ama kamera gerçekten kötü. 5mp olduğu için değil, kapalı alanda çok lamba varsa ciddi parlıyor falan bir garip.
s3 e göre(mini olmayanı) çok fazla özellik kaybetmiş akıllı telefondur.
Tasarım harikası , mini tablet tadında , ağabeyi bıg S3 ü aratmayan telofon kişisi kendisi .
şu sıralar 900 lira civarinda seyreden, abisiyle tek farkı arka kamerasının kalitesi olan samsung'un akıllı telefonudur. şu anda kullandığım telefondur.
şu sıralar 769 tl'ye satılan, abisiyle arasında dağlar kadar donanım farkı olan mıçık telefon. http://www.istanbulbilisi...ri-kampanyalar,38937.html
güzele benziyor ama küçük olması en iyi özelliği.
13 yıllık nokia sadakatime son verdiğim telefon. Gittigidiyor'dan bonus kampanyasıyla 602 liraya maloldu. Gelsin, kullanalım bakalım.
çohoş bir telefona benzemektedir kendileri. s3'ü öküz gibi bulduğumdan mütevellit bunu alacağım ama emin değilim. o kadar parayı hakeder mi, hızlı mıdır, sözlükte rahat rahat yazabilir miyim, şarjı ne kadar gider, dokunmatiği adamı kanser eder mi; bilen bilgilendiriversin beni. nokia 6100'dan kurtulalım.

iyice forum ettik. zall kusura bakmasın. hehe.
yakın zamanda almayı düşündüğüm ancak kullanan birisine henüz rastlamadığım için kafamda soru işsaretleri barındıran telefon.
çıktığından beri kullandığım, boyutu ve şarj süresinden memnun olduğum, kasmayan ve bilumum fifa vb. oyunları oynatan cep telefonu modeli.
her şeyiyle mükemmel ancak kamera performansı leş olan telefon. onun dışında mükemmel.
S3 büyük olup cebe koyarken, bir yerimize kaçma durumu varken* ufağının hiç bir sorunu yoktur. Ele güzel oturur ve kullanımı müthiştir. (#19489070)
elime alıp incelediğim halde android olmasından mütevellit ısınamadığım telefonlardan bir tanesi

yaşasın apple diyorum
iphone 4 ile yarışan telefondur.
fiyatı 700 civarına inen telefon.
son güncellemeden sonra zaman zaman telefon açıkken ulaşılamayan ve arama yapmayan telefon.
edit: çaresini bilen varsa bi el atsın *
edit 2: servise gitti-geldi, yazılımı güncellemişler fakat sorun hala devam etmekte.
edit 3: daha fazla dayanamayıp sony xperia l aldım, tavsiye ederim.
bence çok ideal bir telefon.
s4 versiyonunu beklediğim telefon, alacağımdan değil de işte.
fiyatı çok kısa sürede düşen telefon modelidir. özellik bakımında da iyidir.
nokia e63'ten sonra edindiğim telefonum. eski telefonumun tam bir tuğla olduğunu anladım. tek sıkıntımız e63 şarjı 5 gün dayanırken s3 minim günü kurtarıyor.