bugün

sony'nin yeni akıllı telefonu. muhtemelen yine 1 yıl sonra modası geçecek türden bir alet olacak.
moda akımı başlatamayacak cihaz.
fiyat performans bakımından mükemmel bir telefondur.
galaxy s3 mini gibi durmadan sorun üreten bir telefon ile neredeyse aynı fiyata satın alınabilecek, vereceğiniz paraya fazlasıyla değecek sony'nin yeni telefonu.
teknosada gördüğüm fakat sony center'dan aldığım telefon. hem aynı fiyatta hem de sony distribütör garantisi ile veriliyor. işlemcisi hızına ve kamerasına hayran kaldım. nfc ve play station desteği olması ise 900 liralık fiyatı için az bile dedirtiyor zira bir önceki seride, yani xperia p'de de aynı özellikler olmasına rağmen (nfc yoktu) ilk piyasa çıkışında 1300 küsür tl civarında idi. sony akıyor.
iş yapacak telefon. yüksek uçmayanlara önerilebilecek bir cihaz.
xperia e nin özellikleri dolgun, uzun boylu abisi.
şu an kullandığım telefon piyasadaki orta modellerin en sağlamı olanı diyebilirim. tek sorunu piyasada daha yaygınlaşmadı kılıf felan bulunmuyor.
şuanda s3 miniden beter olan bir telefondur. allah aşkına güncelleme getir sony 1 ay daha güncelleme gelmezse bir daha nah alınır o telefonların.
dun gelen update ile birlikte scn auto modundayken olusan hata duzeltilmis. bir updateye ancak bu kadar sevinebilirdik.
bilmiyorum sözlük. bu telefonu ağustos 2014 de aldım tez canlılıkla gittim aldım tak tak keş para ile. ilk çıktığı fiyatın 2/3 terfisinde aldım. ama beklesem iyi mi olurdu bilemiyorum? elimde lumia 520 vardı zaten. neyime yetmiyordu da bu kamerası sorunlu teli aldım bilmiyorum. yazılımsal olan sıkıntı garantisi halen var tarihten anlayacağınız gibi ama kesin bir bokluk yapıp garantimi de yakacaklar yazılım yükledim ayağına yatacaklar. sikerim adaletini be sözlük. millet garantiden xperia j verip z1 alıyor bize nah çekerler sözlük. yol gösterin amk.