bugün

daha note2 ile ilgili yazımı bu sene yazmıştım bir eksi alınca bakayım dedim ne yazmışım bu arada note 4 çıktı bu ne güncelleme yerine telefon çıkarıyorlar artık samsung almam gerçi alacağım telefonda aynı olacak ama güneş altında o ekranın performansı çok kötü, görünmüyor ekran gözleriniz büyüyor.
sanırım android 5.0 güncellemesini alamayacak telefon. sürüm günceller gibi telefon çıkarırsanız olacağı buydu. yoksa 5.0 sürümünü rahat çalıştırabilecek bir telefon.

Gedit: 5 sürümü geliyormuş. Shiftdelete.net ve adını unuttuğum bir teknoloji sitesinin yalancısıyım.
samsungun eski telefonu.

telefonumun şarjı bitti. şarja takıp açmaya çalıştım ama tel açılmadı. daha sonra tekrar denemeler sonucunda açmayı başardım ama ekranda logsprovider durduruldu şeklinde hata verdi.

altında da şöyle yazıyor

system UIDs inconsistent.

UIDs on the system are inconsistent,you need to wipe your data partition or your device will be unstable.

bilgisi olan varsa yardım edebilir mi lütfen. tamda gününü buldu bozulacak.

formata aykırı olabilir belki ama dh de yazdım henüz cevap alamadım kimseden o yüzden burayada yazdım.

dh de konu

http://forum.donanimhaber...6763/f_//tm.htm#101067020
son 1 yıldır bataryasının anasını sikiyorum hala sapasağlam dayanmı$tır. 1 gün gidiyor.
samsung'un amiral gemilerinin içinde en yüksek performanslı telefonu. yaklaşık 2 senedir hunharca kullanmama rağmen sadece yanlarında kullanılan kalitesiz malzemenin soyulması dışında çok büyük bir sorunla karşılaşmadım. ortalama bir telefon kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılıyor. satışa çıktığı yıl itibari ile çok da sağlam bir kameraya sahip telefon. yakın zamanda samsung galaxy note 4 almayı düşünüyorum en ufak bir beğenmeme durumda canım note 2'ime geri dönerim o derece.
altı aylık birlikteliğimizden tam not almıştır.
2 senedir kullandigim telefondur. Su aralar tek sikintim sarj konusudur. Resmen emiyor sarji telefon. Bataryayi degisince sorun cozulur buyuk ihtimal.
lollipop güncellemesini almadı ziktiğim.

note4 aldı, note3 aldı ama bu almadı. bekliyoruz artık.
Lollipop güncellemesinin geleceği resmi olarak duyurulan telefon. O zamana kadar cm12 kullanırız bizde.
Note serisinin hepsini elden geçirdim. Hepsi de kaliteli. Şuanda da piyasada ki çoğu telefondan iyi durumdadir. Ama note 3 e bile daha güncelleme gelmemişken, note 2 kullanıcılarının katbekat sabırlı olması gerekecek.

Not: note 4 kullanıyorum.
Nerdeyse 2 yildir kullandigim cihazdir. Bi defa olsun yari yolda birakmadi. En ufak bi sikintim olmadi.siddetle tavsiye ederim. Sonrasinda gelen note modellerinde cok bi action göremedim zaten. Kisacasi note 2 candir.
hala en iyi cihazlardan biridir. pil kullanımı artık yarı yarıya azaldıysa da yine de adamı yarı yolda bırakmaz.

samsung'un yaptığı en iyi iştir kanımca.
bugün gelen 163 mblık güncelleme ile ufak tefek hataların giderildiği söylenen telefon. ek olarak aşağıdaki uygulamalar da bu güncellemeye eklenmiş:

Cellograf, DigiturkPlay, Hürriyet e gazete, SÇocuk, SSpor
Performans guncellemesi sonrasinda google hesabinda senkronizasyon sorunu yasadim ve play store giremedim. Uygulamalar kendiliginden kapanmaya basladi.
güzel bir telefon galaxy s3 ümle mutlu oldum bunla orgazm olurum heralde.
telefonun hasıdır.
şarj konusunda insanı mutlu eden phablet. hemen şarj oluyor, ne kadar kasarsan kas bir günden önce de bitmiyor.

ha bi de üç günde bir istisnasız elimden düşürürüm ve hala ekranını kırma başarısını gösteremedim. belki kulandığım silikon kılıf buna engel oluyor ama olsun, yine de bu darbelere katlanmak büyük başarı.

ama büyük lan, çok büyük. lg g3 beat, htc one mini veya benzer boyuttaki telefonların takipçisiyim.
1.45 gb'lık asphalt 8 airborne'u tık kasmadan oynatabilen phablet. daha ağır oyunları oynatabiliyor mu merak içindeyim. du bi bakıyım.
Sahip olduğum telefon. Elimin 2 katı büyüklüğünde olması dışında sorun yok.

Not: sar değeri düşüktür ve fiyatı da uygundur.
kafam kadar olmasa iyi telefon.
tam olaraktan 2 yıl 1 kusur saattir kullandıgım cihazdır. bu gecen zaman zarfında nerdeyse her an yanımdaydı. ve gercekten samimi olarak söylüyorum ki, beni hiç bi zaman yarı yolda bırakmadı. ara sıra ufak donmalar yapıyo dogal olarak ama, dediğim gibi hiç bi zaman yarıyolda bırakmadı. tesekkürler note 2.
Son gunlerde Arka kapağı çıkıp duruyor. Kaç paralık telefona plastikten arka kapak mı yapılır amk samsung.
artık yavaş yavaş miladını dolduran, samsungun bu güne kadar ürettiği en taş telefon.

özellikle tumblr gibi uygulamalarda fena kitleniyor. çare telefonu yeniden başlatmak oluyor.

custom rom yolu iyice gözüktü.
şu anda istediğim telefonlardan sadece biri...
Bu zamanda asla 900 lira verilip alınacak Bir telefon değildir. Sistem olarak artık güçsüzdür. O civarda azıcık ekle 32lik g2 almak çok daha mantıklıdır. Alıp da vay Android bok iphone iyi demeyin.