bugün

satış rakamı 30 milyon olan cep telefonu.
https://www.youtube.com/watch?v=pCEAGx50jhs&t=3s

5 yıldır note 2 kullanan bir ablanın konuk olduğu program.
2 sene kullandım, imei yi bile kendim yazmıştım. Rom manyağı yapmıştım, arka kapağı çıkarıp yerine şeffaf kılıf takıyordum ki Bataryayı, SD kartı takıp çıkartması kolay olsun.
Xda da yeşilcin de az sabahlamadık, deli gibi apk portluyorduk. işlemcinin ghz değerini tavan yapıp üzerinde yumurta kırmıştık. Çabuk biten şarjına ise değeri 1600 mah fan 2000 mah a çekip, buzluğa koyup yarım saatte %100 doluyordu
Vay be ne günlerdi. Hala durur evde, içinde eclipse rom var.
3 sene daha yaşarsa kullanmaya devam edeceğim telefon. Öyle bir sevgim var.
Kullanan maldır. Android kullananın beyni yoktur.
ön kamerası çok yakın çekiyor ya çözüm yok mu.
Telefonu sıfırlayınca şarj sorunu da düzeldi. Anlamadım ama.
Şarj adaptörünü yan yatır.
Şarj 1 saat dayanmıyor arkadaş ne yapmak gerek bilen varsa yeşillendirsin.
3 yıllık güzel birlikteliğimize bugün son verdiğim efsane telefon.

3 senedir en ufak sorunuyla karşılaşmadım. istesem 2 yıl daha götürürdü.

ama artık değişim zamanı gelmişti.
Bu entryi yazdığım cihaz. Hala gideri olan telefon. Batarya 1 günü çıkarıyor. Note özelliği olarak eminim 3-4-5 çok daha gelişmiştir ama bu da işinizi görür.
artık stock rom ile bile şarjı 1 gün gitmeyen telefon.

vadesini doldurdu.
Çok büyük ya. Cem yılmaz'lı doritos reklamı gibi, insan kullanacak az küçük yapın küçük.
2013 kasımından beri kullandığım cihaz. Note 6 çıkınca note 5 veya note 6 almayı düşünüyorum ama çok pahalılar. Aslında bu beni bikaç sene daha götürür ama yenilikleri de takip etmek lazım. Ayrıca önceden belirttigim gibi 4.5g ile de uyumlu değil. Yine de bende yeri ayrıdır. iphoneu bırakıp samsunga geçmeme vesile olmuştur.
4g desteklemiyormuş. illa Samsung Galaxy Note 4 (SM-N910C) alacaz yani 1 nisana kadar.
1.5 senedir kullandığım telefon. On numara beş yıldızdır kendisi. Android bezdirse de telefonun hızına diyecek yok. illa Android kullanacaksam da note serisinden vazgeçmem artık.
2 seneden biraz fazla sorunsuz kullandığım ama son bikaç aydır bataryası şişen telefon. sadece deforme olan şarj kablosunu değiştirdim bir de şarjın prizini mecbur kaldığım için bikaç günlük değiştirdim. telefonun kapağı yerinden taşıyordu 2 kere batarya yeniledim ikinciden sonra yeni bataryayla da tam kapanmadığını görünce kapağı da yeniledim şimdi kolay kolay taşmaz ama şurdaki şeyler başıma gelmese bari.

https://www.youtube.com/watch?v=JebU6ZKA9oI&ab_channel=BarqFiras

o kadar para veriyoz bari parmağı kaybetmeyelim lan tel mi kullanıyoz el bombası mı belli değil.
Alma diyebileceğim bir telefondur. Teknoloji hızlı ilerliyor. Bu telefon gerek gpu gerek cpu yönünden yetersizdir. Başka fp telefonlara yönelmenizi tavsiye ederim.
bugüne kadar kullandığım en iyi samsung, note3 ve note4 kesinlikle aynı keyfi vermedi.
fiyatının bir sitede 750 tl ye düşmesi sonucunda babamın bunu al bunu al diye atladığı telefon pardon phablet. sizce hala alınabilir bir telefon mu?
yeni bir kalem satın alınarak kurtulunabilecek durumdur.
s-pen kayboldugunda yukarıda çıkan kalem kısayolu bildirimini nasıl kapatabileceğimiz hakkında fikri olan kullanıcılarının yardımını beklediğim telefon.
Bataryası tüm samsung modelleri gibi degiştirebilen telefondur.
bir kaç aydır şurdaki custom rom'u kullanmaktayım.

http://yesilcin.com/n7100...ma-26072015-t30418.0.html

gerçekten level atladı telefon. hiç kasma yok, çok nadir durduruldu hatası veriyor ki ona bile şükür.

tek sıkıntısı, stock rom kadar batarya ömrü yok. 1.5 gün giden şarj, bu romla 1 gün gidiyor. oynuyoruz tabi biz de olur o kadar.
Elimden çıkardığıma en çok üzüldüm telefonum.