bugün

128x160 boyutlarında farklı renklere sahip bir cep telefonu.
türkiye'de kızılayın bedava dağıttığı izlenimi oluşturan telefon.
ucuz fiyatı ve ortalama özellikleri dolayısıyla çok tercih edilen cep telefon modeli. şöyle bir şeydir kendisi:

görsel

ayrıca ülkemizdeki nokia egemenliğine de bir darbe indirmeyi başarabilmiş telefondur. yaygın kullanım açısından nokia 3300 'ın tahtına adaydır.
samsung s5233 dururken tercih edilmemesi gereken modeldir.
gördüğüm amca, teyze ve öğrencilerin yarısında bulunan telefondur.
liseli kızcağızlarımız pembe ve yeşilini tercih etmektedir, daha ortayaşlı insanlar da siyaha yönelmiştir, klasiktir yani.
mavi-girisi de görüntü olarak fena değildir. ancak özellik olarak pek de işe yaramadığını düşündüğüm, mesaj çeken arayan bir de dandik fotoğraflar çeken telefondur.
kullananlar hayrını görsündür.
reddetme listesi özelliğiyle, belirlediğiniz numaraların mesajlarını bildirmeyen, aramalarını otomatik olarak meşgule düşüren telefon. en güzel özelliği de budur. olumsuz özellikleri ise sesinin az çıkması ve mesaj sesi atayamama. insanı uyuz eder bu açıdan. ayrıca suya karşı pek dayanıklı değildir. kaplaması da pek kaliteli malzemeden yapılmamıştır. boyası kolay soyulur. *
şimdiye kadarki performansıyla verdiğim her kuruşu hakettiğini düşündüğüm telefonum. tek kusuru şarjının az gitmesi.
şaka maka çok sağlam telefon. kaçıncı el olduğunu bilmeyerek kullandım bu telefonu. telefonda hiç mi kusur olmaz derken aklıma geldi bak şimdi, az kalsın sınavı kaçırıyordum bu ibne yüzünden. alarmı çalmaz bu telefonun genelde. alarmına güvenmemek lazım. kendi isterse çalar. dikkat ettim sabahları erken saatlerde çalamıyor, gündüz saatlerinde çalabiliyor. o da benim gibi gececi olsa gerek.
alarm fonksiyonu dışında güzel telefon foto falan çekmiceksek. basit telefon.
her markanın patlama yaptığı bir telefonu vardır. e250 işte öyle bir telefondur. benzerleri için
(bkz: ericsson t10)
(bkz: nokia 3310)
(bkz: panasonic gd90)
belediyenin dağıttığı sanılan telefondur.
pek fazla bir artısı olmasada şık bir telefondur.
özellikle gri ve mavi renkli olanları.
3 yıl içinde 2 kez ekranı gitmesine rağmen severek kullandım şimdi yerine yenisini alma niyetinde olduğum telefondur.

kullanışlıdır, şıktır, güzel görünümlüdür ancak artık eskimiştir.
5800 almadan önce arkadaştan ödünç alarak kullabilme şerefine erdiğim bir telefondur. çok dayananıklı sağlam bir telefon ancak msj yazmak için alışmanız bir sürenizi alabilir. zira boşluk tuşu çoğumuzun bildiği 0 ve 1 tuşları iken samsungta # tuşudur.
kabak tadı veren telefon. görmekten bıktım.
şarj etmeden abartızı bir hafta açık kalan telefon.
bu nasıl bir telefondur?

ilk çıktığında aldım, pili bile değiştirmedim, defalarca yere düştü, bana mısın demedi ya, aynen devam...

basit ama sağlam, kullanışlı bir model.
metalik mavi olanının kasasının zamanla soyulduğu, gri renk olanın ise zamanla aşınarak altındaki siyah boyanın çıktığı telefon.genelde ekran filmi ve hopörlör sorunu çıkarır.
samsung bugünlere geldiyse bu telefon sayesindedir efendim.kızaklı telefonların moda olduğu dönemde çıkartmış ve ucuz fiyattan vermiştir.tabi bizim millet hücum edince her 10 kişiden 7'sinin elinde e-250 görebiliyordunuz bir zamanlar.gerçekten taş gibi telefondur.fakat kronik bir sorunu vardır bu modelin.o da ekran ve tuş takımı arasındaki bağlantıyı sağlayan kablonun kopması.
samsung'u samsung yapan telefon. samsung bugunlere geldiyse ne s3 ne de minisinin sayesinde. bu denli gelismelerini 2008-2009 sampiyonu olan ve turkiye'de 120 binlerin uzerine cikan satis rakamlariyla e 250'ye borclular. *
sene 2008'de ilk çıktığında aldığım, sonradan herkeste amip gibi türediği için aldığıma bin pişman olduğum telefon.

hala durur bi köşede kızağı falan bozuk, zor açılıyo ama 1 gün şarjı gider.
Serisinin en dolusu olan telefon. Abs, esr abc, bbc, cnn, tavandaki camın adı neydi amk ondan
telefonun barındırdığı oyunlarda gayet iyiydi. free kick oyunu ve cedric miydi neydi sarışın bir şovalyeyi oynuyorduk. ne güzel telefondu.
Ön kamera yoktu ama arka kameranin yanindakibayna sayesin selfie çekebilme özelliği vardi.
çek git bebeğim der ve köşeme çekilir ağlamaya başlarım. canum telefonum.
ilk göz ağrım. 155 liraya almıştım her kuruşuna kadar kendi paramla, harçlıklarımdan keserek bir yıl boyunca. hala evdeki dolapta ıvır zıvırların arasında hayati tepkileri körelmiş vaziyette uyur durur. uyusun. huzur içinde.
Forgotten warrior oyunu efsaneydi.