bugün

http://www.youtube.com/watch?v=KhUSqwkdhJA

koparmıştır.
beğenirsiniz beğenmezsiniz onlar bi yana da bu adam yetenekli. (bkz: (vid #69848))
zeki kayahan coşkun'un bir replikle -şu an hatırlamıyorum- katkıda bulunduğu, ismail baki tuncer tiplemesi.
ismail baki tuncer gerçekten komik bir adam. ama sabit kanca karakterinin o kadar tutacağını pek zannetmiyorum. sebebi ise basit aslında çok irdelememek lazım, komik değil.
Şifaen ağzının tam ortasına 2 tane çakmak istediğim yeni nesil yamuk arkakadaşımız.

(gün gelir devran döner,tavuk domalır horoz gömer espirisi çok tııırt)
22 mart'ta vizyona girecek olan film.
22 Mart'ta vizyona girecek olan film. 43'te üretilen helikopter? Sikorsky. Biraz mırıldanır mısın? Patapatapatapata
22 martta vizyona giren çıkan belli değil.
Cuma günü (22 mart) vizyona girecek film. Benden söylemesi 600 bin ile 750 bin arası gişe yapar. 1 milyonu bulması zor görünüyor.
sevdiğimiz bir karekter..
çıktığım çocuktan soğumama sebep olmuş karakter. Bu adama gülenle olmaz. Çok net.
daha önceki entrylerde de değinilmiş ki bence de recep ivedik yansıması bir karakterdir. sadece bir parodisini izlemiş biri olarak beğenmediğim bir ismail baki karakteridir.
ilk bölümleri oldukça komik olan ama zamanla sıradanlaşan kendini tekrar eden marlon brando dan esinlenilmiş karakter.
filmini merak ettiğim, pek iyi olacağını da sanmadıgım karakter. *
21:00 seansında olacağım film.
imdb'de celal ile ceren'den daha az oy alması gereken film. Özür dilerim Şahan Gökbakar. Sana haksızlık ettik.
bu adama insanlar nasıl gülüyor hayret ediyorum doğrusu. lan recep ivedik çakması bir şey. nesini izlemeye gidiyosunuz sinemada, aklım almıyor.
türk sinema tarihinin en az gişe yapacak filmi olarak tarihe geçmesi muhtemeldir.
Rolüne cuk oturmuş bir ısmail baki karakteri ve filmi. Ayrıca çok güzel içinden geçer. Filmin en güzel sahnesi iki tane rus kızla olan sohbet. Spoiler vermiyim izleyenler izlesin. Zaten spoiler verilecek bir olay döngüsü yok.
erkek muhabbetinin bolca güldürdüğü sinema filmi olmayacak ama ben yine gitsem yine izlerim tadında geyiklerin olduğu film.

--spoiler--
peçete özel ilgi alanım
--spoiler--

bu spoiler dan gerisini düşünün.
filmi için iyi şeyler söyleyemeyeceğim tipleme. hani bazı filmler vardır. verdiğin paraya acırsın. işte bu o filmlerden. şahan'ın son filminden bile kötü diyebilirim. olmamış.
neredeyse kimsenin beğenmediği film...
içinden geçicem. filme bu akşam gitmeyi planlıyordum ama yorumlardan sonra daha gidesim gelmedi.
komedi filmi için sinemaya para verenleri göstermiştir.
beklentiye karşılık veremeyen filmdir.
Gittiğim ve kendimi cezalandırdığım filmdir.
Bu ve bunun gibi her yıl çıkan bir kaç film, "Türkler yapamıyor", "bizim çektiğimiz ancak bu kadar olur", "bizimkilerin yaptığına para mı verilir" cümlelerine yol açan yapımlar.
Hatta bu tür filmlerin paramızı alıp bizimle eğlendiğini dahi düşünüyorum, burada komik olan film değil, bu filme gidip para veren bizleriz sanırım, sinemadan çıkarken bir kamera ile yüzlerimizi birileri çekseydi eminim daha çok eğlenirdi insanlar.
Tv de yayınlanan skeçlerini youtube da izleyebilirsiniz, filmde aynı espriler aynı sahneler var Başka bir şey yok, film ara verdiğinde %30 - 40 lık bir kesim sinemayı terk etti bir daha gelmedi. Diğer kalan grup (içerisinde benimde bulunduğum grup oluyor) "biz bu filme nasıl para verdik, sonuna kadar izleyelim de paramızı nasıl böyle boş işlere veriyoruz kendimizi cezalandıralım, bir daha gitmeyelim bu tür filmlere diye hayıflandık durduk.
puan vermek isterdim ancak, matematik bu filmin yanında etkisiz kalıyor.