bugün

Benimdir, hafta içi kahvaltı hazırlatmam hafta sonlarıda uyanabildiğim günler ben hazırlarım.

Çayda iddialıyım gerisi için pek bişey diyemem ama temiz olmam yeter diye düşünüyorum.
iyi romantik kocadır. muhtemelen bir kaç sene sonra evlenirsem benim olmayacağımdır. yalan yok üşenirim ben.
(img:#678787) karınca kararınca bişeyler yapmıştır.
Hazırlamayanların eşlerini çileden çıkaran kocadır. Yapmayın etmeyin bu kadar da!
kahvaltı hazırlamayan diğer kocalarla müthiş bir rekabete girmesi gereken kocadır. hazırlamazsan bile en azından çayı demle de işi kurtar.
Eşinden bir teşekkür almıştır.
Bir bu koca var bir de
http://www.cumhuriyet.com...rlamayan_esini_dovdu.html
Sabah kaltığında kahvaltı bulamayan kendi hazırlamak zorunda olan zavallı.
türk olmayan kocadır.
fıkradaki kocadır o. ilk gün karısına mükemmel bi kahvaltı hazırlamıs demıs ki bundan sonraki her gün aynısını istiyorum. öyle bi şey vardı sanki.
bu hafta sonu kahvaltısını yatağına bekleyen kocadır.

duyurulur*
içinden gelmiştir, hazırlamıştır.

(img:#697409)

Zall bey bu safariden upload edilen resimler neden yan görünüyor? ilgilenir misiniz?
olsa da evlensek dediğimiz kocadır. hayır yani ben de hazırlarım da arada bir değişiklik lazım.
yenge sanslidir.
Güne özel kahvaltıdır. Her gün hazırlamayacak koca'dır.
Daha dün evlendiğiniz kocadır. Ya da kafasına saksı düşmüştür... var mı öyle evrilmelik koca? Fazladan cici kocası olan? Peki tşk...
herşey karıcığım için diye naralar atarak evde gezen kişidir.

Dipnot:Çok karım var ve çapkınım.

görsel
ömür boyu sevilecek olan kocadır. yalanır.
Var mıdır öyle tatlı koca dedirten durumdur. Her eve lazımdır.
(bkz: cicim ayı)
benden koca olmaz. kahvaltımı, öğlen yemeğimi, akşam yemeğimi hep dışarıda yerim. yemek yapmayı bilmem, hiç bilmem, hep dışarıda yerim.
Babamdır. Bir defasında annem rahatsızlanmıştı, babam da annemi uyandırmadan -hatta hiçbirimizi uyandırmadan- kalkıp kahvaltı hazırlamış. Akşamında da bana hiç elletmeden kendisi yemeği yapmıştı. Epeyde lezzetliydi. Bir adamda en onemli olan şey şefkatli bir kalbe sahip olması. Halden anlaması. Bu tarz şeyleri asla sorun etmemesi. Zaten bunun temeli sizi sevmesidir.

Erkek kardeşim de arada kahvaltı hazırlar. Birlikte eğlenerek patates kızarttığımız çok sabah oldu.

Şefkatsiz insandan uzak durun.
romantik erkektir.

görsel