bugün

gülerken ekrandan çıkıp beni yiyecek gibi olan sunucu.
(bkz: bi gülme be kadın)
(bkz: bayan kahkaha)*
hani bu televizyon sinyalleri hiç kaybolmadan uzayda ilerliyo ya.allah muhafaza bizden ileri bi medeniyete denk gelir de seyrederlerse sıçtık.adamlar saba nın gülüşünü tehdit olarak algılayıp "abi du izah edelim" diyemeden lazerleriyle ciyuv ciyuv diye yakarlar bizi.
an itibariyle nihat doğan ile birlikte saçmalamaktadır. "hülya" hanımı geçti yahu.
biri şu kadını kıssın yahu.
çoğu zaman konuklarının öyle bakakalmasına sebep olan gülüşe sahip,bazen cidden rüküş giyen hoş,samimi sunucu.
elimde kumanda hazir bekliyorum programini izlerken. sohbet normal sekilde devam ederken bisey yok, lakin bu kadin gulmeye basladimi hemen parmaklarim mute tusuna gidiyor. sonra o porselen tabak rengindeki disler ekrandan kaybolunca anliyorumki kahkaha kesildi ve sesi geri aciyorum.
an itibariyle israil saldırısıyla ilgili program yapan kahkalarını bi kenara bırakarak haberci olduğunu hatırlatan hatun.
her gece canlı yayında konsomasyon çeker gibi birbirinden şuh kahkahalar atarken, 102 ekranın karşısında; kes lan!.. diye bağırdığım kadın.
okan bayülgen'in kankası, playboyların peşinde koştuğu bağyan. *
şu an yapmacık kahkahasıyla beni delirtmesine az kalmış sunucu, yılmaz vural ın hatırına sabretmeye çalıştığım itici yaratık...
gecenin bi yarısı kahkahalar atması yüzünden babamın uyanarak "kıssana şu tv'nin sesinii" diye bana çemkirmesine sebep olan kişidir. tuhaf olan taraf şu; tv'nin sesi zaten kısıktı, ama o kahkaha atmaya başlayınca televizyon patlayacak gibi oluyor. ses son ses falan çıkıyor. yaşamışsınızdır, bilirsiniz.
gecenin bir vakti iyice ıssızlaşmış hayatımda patlayan kahkahalarından rahatsızlık duyduğum hatun. ota boka kahkaha atma saba hoşlanmıyorum. yerinde patlasın, az ve öz patlasın o kahkahan. itici oluyorsun benim gözümde.
rıdvan dilmen'e ne zaman milli oldun diye sorarark mesaj veren güzel ve sexy spiker hastasıyız kendisinin .
öyle itici kahkalar atıyor ki (bkz: vuvuzela) sesi onun kahkalarının yanında ney sesi gibi kalır.
bundan 8-10 sene önce show tv öğle kuşağı haberlerini suratsız bir ifade ile sunardı bu kadın.
ne oldu ne yaşadı ne gördüde bu hale geldi. yanıtlarsa seviniriz. kah kah kah ka ka ha ha ha.
(bkz: insanın zevk icin dövmek istedigi insanlar)

yada böyle biseydi bulamadım simdi.
lanet insandir. igrenç ses rengi,solaryumu fazla kaçirmis teni ve hayatimda gordugum en yapay duran dunya'nin en florasanli beyaz rengi dislerine sahip olan sonradan gorme sunucuk!
bayan kahkaha dendiginden beri daha da kasilarak attigi kahkahalar birgun gelicek beyin damarlarini tikicak. yok boyle birsey yahu. her ekranda gordugumde tuylerim kabariyor. spikerken bu kadin daha bi saygin daha bi ciddiydi hayatinda ki donum noktasi ne merak etmekteyim.
ayrica o durus o kaba haller nisantasi zengini yapmacik havasi. yok yok daha fazla dayanamicam bu ismi gormeye yoksa daha da çemkircem gidiyorum ben.
(bkz: bayan kahkaha)
'eğer beyin hastası bi zombi olsaydı ve saba tümer'le karşılaşsaydı beyinden soğurdu' böyle bişi demişti kaan sezyum oh-yes köşesinde.haklı adam.
kadına ne kadar sövsem az.hele o gülüşü yok mu?ayrıca dün gazetede okuduğum bir olayı paylaşmak istiyorum.evet,evet çok önemli.
sabacım canlı yayındayken nöron sayısı kendisiyle yarışan bir başka malı,sinem kobalı arıyor;konuşmanın sonunda sineme 'noldu,eski sevgilime * iyi bakıyor musun diyor,sinem de yönetmenim çağrıyo diye şak kapatıyo telefonu.saba tabi o harika kahkasıyla ortamı şenlendiriyo.sonra da bi açıklama yapıyo,cicim arda benim eski arkadaşım,yakınım,bhjklsmnjk bişiler daha saçmalayıp susuyo.
ne canlı de mi?
gülüşünün itici mi yoksa çekici mi olduğunu anlayamadığım insan. zuhal topal'la oynadığı piliç reklamının sonundaki gülüşü ise çekici tabirine girer. e tabi taramalı tüfek gibi bi sürü gülüşü olduğundan ayırt edemiyoruz.
olsun tatlıdır uykusuzluğumu gideriyodu.o gülerken bende gülüyordum.
Bir yaz mevsiminde saatlerce beraber olduğum kadından orgazm anında Saba Tümer gülüşü çıkıyordu. Unutamadım onu keza Saba'nın gülüşü hala ekranlarda. Yapma Saba! Etme Tümer !
kendi kendime sık sık 'normalde böyle gülen insanları itici bulurum fakat bu kadının gülüşü bana çok sexi geliyor neden acaba?' sorusunu sorduran hatun..