bugün

işten eve, evde işe bunalıyorum al sana itiraf.
Boş kaldığım zamanlarda tarihteki dahilerin yaptığı icatları merak Edip açıyorum videolarını. Sonra onlar gibi davranmaya çalışıyorum. Ta ki annem manyak manyak hareketler yapma diyene kadar. Sonra gene ben.
Sabah badoo hesabı açtım. Şimdi bi bakayım dedim. 20 beğeni bilmem kaç ziyaret falan. Ama asıl mesele şu ki; hesap 35+ erkekler şeklinde kalmış hahsuwhs. Artık sözlük kızlarına değil ama sözlük amcalarına duyurulur diyeyim hahaha.
"Sizi kaybettiğinde hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam edecek insanlar için üzülmeyin." Dedi. inandım mı. Hayır...
kemalist bir kıza aşık oldum zamanında.

dilimin kemiği yok, yanında mustafa kemal'i eleştirdigim için kötü olduk. gerçi pek aşık olmamıştim, beşere karşı öyle tutkulu şeyler hissetmeyi tasvip etmiyorum.
Sanırım birinden hoşlanmaya başladım. Ama bana bakmayacak adım gibi eminim. Umarım aşka dönüşmez de platonik takılmam.
Bir şeyler yazarken her türlü miziği dinlerdim...
yine telefonumun ekranını kırdım. bu kaçıncı bilmiyorum. kırıyorum, döküyorum, çok sıkıldım bundan artık. elimdeki her şeyi parçalamayla lanetlenmişim.
Etrafimda bissuru yakisikli adam var ama bilin bakalim hangi mal kimseyle ilgilenmiyor? Beeen.
süsleneceğim diye soytarı gibi olan orta yaş kadınlara çok gülüyorum. bir de saçını simsiyaha boyatmış fakir erkeklere. allah affetsin .
bu amına kodumun sigarasının tadını almasaydın keşke be. sıkıntı basınca arıyorsun. kolay ara veriyorum, iradem var diyorsun ama 1 ay geçirsen bile aklına geliyor.

hep bu karı kız işleri amk. hiç şansım yaver gitmiyor. uğraşıyorum ama yok. olmuyor.. kimseye kötülük de yapmıyorum. hep dert dinleyen taraf oldum. hep teselli veren taraf. kimse sende ne var demedi. amına kodumun bencilleri.
Kemalist tokatladim.
bütün gecelerimi tek zamana eşledim. gün doğumlarından uzaklaşırken, gül ağaçlarını yedim. koca bir balinanın midesine yollanırken, sessizliği sosyal sigortalar kurumuna bahşettim.
Ölmek istemiyorum.
işe gitmeye acayip uyuz oluyorum. Bazen keşke ölsem de işe gitmesem dediğim bile oluyor. Çünkü çok saçma aq ve zamanı boşa harcamak tamamen. Çalışan demir paslanmazmış yav he he aq. Sanayi devrimine sokam.
bu günlerde cevabını bulmak için en çok düşündüğüm soru, bir insanın çok sevdiği birisinin git gide yaklaşan ölümüne kendisini nasıl hazırlayabileceği.
kadınların da namus cinayetleri işleyebildikleri gün bu memleket düzelecektir.
Ölmek istiyorum.

Bir de çok fazla günahım var, af istiyorum.
9 aylık yeğenimi ilk kez bugün görebildim.

akademi böyle bir şey.
Tek hayat bana yetmiyor. Güzeldir de hayatım Ama Oldum olası yetmedi. Birbirinden farklı, habersiz üç ayrı hayatım olsun isterdim, Dr. Jeykll’ın lanet saydığı benim özgürlüğüm.
Isim insanlari dinleyip onlari anlamak ama ben bunlardan oldum olasi nefret etmisimdir. Bana ne sizin derdinizden be!
Yorgunum,
Hayal kuramayacak kadar hem de..

Hep o düşlediğim gözlere bakamayacak kadar yorgunum..

Kalbim atmıyor sanki diyecek kadar,
Uykum çoktan kaçacak kadar..
Ne zaman birileriyle gezmeye çıksam,saatler geçtikten sonra akşam olunca hep mutsuz gibi yorgun oluyorum. Bi türlü gülemiyorum neden bilmiyorum.
Bir zamanlar nokta'nın az, üç nokta'nın fazla geldiği cümlelerim olurdu. "iki nokta" adlı bir noktalama işareti olmalıydı kendimce.
Ne kadar mutlu olursam olayım hep geçmişi özlüyor ve geçmişte yaşıyorum.