bugün

hollanda'ya 6-1 yenildiğimiz maç sonrasında yorum yaparken sarfettiği cümle aynen şu;

ben hiç bir parayı küçümsemem! bugün asgari ücretli çalışan milyonlarca insanlar var, 8 bin liraya çalışan insanlar var.

başka sözüm yok...

https://twitter.com/Selim.../1435351880666959880?s=19
Reis'çilerin ortak özellikleri bunlar. Milletin tamamını refah içinde yaşıyor sanıyorlar. Bu herifin tek farkı işinde pek de rakibi olmaması. Bir de bunun "asgari ücret çok arttı." diyen muhalif modelleri var çevremizde. Bence asgari ücret ₺1 olsun. Hiç değilse bu yardımsever asgari ücretliler allah katında yardımseverliklerinden dolayı bir yer edinebilirler.
halen farklı logolar altında fb tv programı yapan bu adamı izleyen var mı ya?
görsel

TRT’de spor yorumculuğuna başlayan Rıdvan Dilmen’in dün Türkiye’nin 6-1 kaybettiği Hollanda maçı sonrası yaptığı “maaş” açıklaması sosyal medyada gündem oldu.

TRT’de yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen “Ben hiçbir parayı küçümsemem. Bugün asgari ücretli çalışan milyonlarca insan var. 8 bin liraya çalışan insanlar var” derken, “asgari ücreti 8 bin lira mı sanıyor?” sorusu gündeme geldi. Dilmen’in TRT’den yıllık 1 milyon dolar alacağı öne sürülmüş, Dilmen bu iddiayı yalanlamış ancak ne kadar maaş alacağını açıklamamıştı.

https://tele1.com.tr/ridv...isan-insanlar-var-465504/
Ülkede iki kesim var soylular ve varoşlar. işte soyluların varoşlara bakış açısı tam olarak budur. Varoşların Ne yedikleri ne yaşadıkları, başımızda taşıdığımız soyluların umrunda bile olmadığını bir kez daha göstermiştir.
Biz hala takımla, partiyle onla bunla ayrışalım birbirimize cephe alalım evde zeytine kafa atalım. Onlarda yesin içsinler bol bol.
Lakabı olan şeytan Rıdvan'ı hatırlatmıştır.
bunlar da ülkenin tanınan insanları ya bir de en çok ona üzülüyorum.
az kazananda var çok kazananda var demek istemiş belliki.
" alice harikalar diiyarında " demek ki !
Her gün a haber izleyen zengin tayyipçi tayfa sanrısı.
8 bin lira nerde lütfen söyleyin .
Reco kaç sanıyordur bu durumda?
adam yoksulluk sınırından bahsetmiş sizde hemen yanlış anlıyorsunuz. *
(bkz: aç tavuk kendini buğday ambarında sanır)
Alev Alatlı da ülkede aç kalan yok dedi.bunlar saray gibi evlerde oturdukları için herkesi kendileri gibi zannediyorlar.
bu adam sarayın hatta saraydaki zatın borazanıdır

bu güne kadar ne izledim

ne dinledim

ne de zerre kadar bir fikrinin olacağına inanırım

mehmet barlas, o gencebay veya alev alatlı neyse ?

bu da o dur.
kendileri zengin halkı anlamamaları normalde abi bunların hiç fakir maddi urumu kötü akrabalarıda mı yok o kadar mı realiteden uzaklar ? ilginç bir durum.
Şakamı bu kimlere nasıl değer veriyoruz rezillik.
Şakamı bu kimlere nasıl değer veriyoruz rezillik.
gaf 2 ve rıdvan' ın sonu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar