bugün

Bulgarca biliyorum gidiş yolundan puan vermez misiniz ? sonuçta aynı alfabe.
Niyet... Ama wanda adında bir balıkta Jemy Lee Curtis'in aşk fenomeni olmasından sonra aslında ne kadar karizmatik bir dil olduğunu anladım. Bir gün öğrenmek isterim Saint Petersburg'da kuzenimi ziyarete gitmeden önce...
"eto prosto lyudi, kotorıe pişut v uludağ i znayut russkiy yazık" 'tır.
Yüzde 99'u rusçayı bildiğini sanan yazarlardır. Dostoyevskiyi, Pushkini rusça okuyup tercüme edemiyorsanız biliyorum demeyin.
Rusça, Arapça ve Fransızca bilirim demem diyemem.
mala vurmak için öğrenmiştir.
Allahını seven yazar bana ulaşsın. Ufacık bir iki cümleyi çevirebilirler mi?
Ben çevireyim dedim de beynim yandı. Kurban olduğum türkçe ve latin alfabesi ya.
Plss yardımınıza ihtiyacım varr.
Vay beeee. Ne kadar da rusça bilmeyen yazar varmış. Ben de ilim irfan yuvası zannederdim burayı. Yazık. Anca varsa yoksa trollük. Üzdünüz.
Rusca ve rus alfebesini bilmem güzelim Türkiyemde beni hep farklı biri yaptı.Eski sovyet ülkelerinde çoğunlukla ikinci dil olarak kullanılır.
Sen veriyor 100 dolar önce duj sonra sex, evet rusçam çok iyi.
da net navernoe cümle kalıbındaki mantıksızlıkla kendinden geçen kişidir.
kendilerinim yardimina ihtiyacim vardir, ya adam akilli yardim edin yada blyatin gidin amk.
Ruscki sputnik kopejicy felan işte.

Bi de davay davay kalaş.
derdimi anlatabilecek kadar, derdim ise ruslar iyi küfür ediyorum onlara, idina hui.
varsa böyle insanlar, ihtiyacım olan insanlardır.
da.

russian language up.
Sevgilim rusca biliyor .Ne lazımdı başkan?
Antalya'da sahilde su satıyodur.
Çok uğraşmama rağmen hala bir yol bile katedememis biri olarak bilenlerin önünde şapka çıkartıyorum. Öğrenelim derken yarım yamalak bildiğim ingilizce de gitti. Spasiva.
vozdrojenia.
Yakında bunlardan biri ben olacağım..iş için lan merak etmeyin. Elin gavuruyla elleşmek için Rusça öğrenmeyi acizlik sayıyorum.
Bir iki yıla kalmaz aralarına katılacağım yazarlar.
Umarım ingilizceyle benzerlikler gösteriyordur.
мне известно.
Mesleki ruscam var, işine yaramaz sanırım.
Gelip bana öğretmesi gereken yazarlar dır. Niyeti an itibariyle bozdum arkadaşlar.