bugün

grek dil ailesinin müstesna bir üyesi olan rusça dilini konuşup, anlayabilen yazarlardır.

tanım kısmı bittiğine göre; acil rusça bilen, gerçekten iyi bilen bir arkadaş varsa mesaj kutumdaki sayıyı arttırması dileğiyle. mesaj atın işte. *
sayıca az oldugunu düşündügüm yazarlardır.ha ben derseniz en azından mirc tarifiyle asl, hal hatır sorabilecek kadar biliyorum
--spoiler--
sen istior duj, verejek elli dolar daha!
--spoiler--
*
derdimizi anlatacak kadar bildiğimiz dil.
moscowa'ya düşsek derdimizi anlatacak kadar konuşabildiğimiz, ama henüz gramer mantığını çözemediğimiz, merhaba kelimesini doğru telaffuz etmeyi öğrenene kadar canımınız çıktığı, slav kökenli zor görünümlü ama aslında o kadar da zor olmayan konuşması zevkli bir dil.
bu sene mala sağlam vuracak yazarlardır.
aramızda ingilizce bilenlerin olduğu şokunu atlatamamışken beni kalpten götürecek olan sözlük yazarlarıdır. eh beyin bedava.
(bkz: önce sen mi duj ben mi duj)
ya ıs dis. *

barda çalışan yazarları kasmayacak durumdur.*
işi laleli'ye düşmüş sözlük yazarlarıdır.
6 ay sonra içlerine yeni bir yazarın katılacağı topluluk.
(bkz: panimaye ruski)
Efendim çok çok iyi olmamasına rağmen biliyoruz işte. Moskova'da eğitimini aldık, tabi ne eğitim ne eğitim artık siz düşünün.* (bkz: deagressive)
azimle öğrenmeye çalışanı vardır efenim.
kıskanmadığım yazarlardır. öyle ki russian institute serisi bile ingilizcedir. *
bazıları sadece "da" diyebilirler. bkz:ben.
(bkz: ilk jedi kiz)
edit: biliyorum sözlük ama çat pat.
(bkz: sevişecek kadar)
çengel bulmacaların en gözde sorularından biri olan "rusçada evet" e rahatlıkla cevap verebilecek olan yazarlardır.
(bkz: chinpokomon)
(bkz: ben)

ekleme: ulan bunu ne diye eksilersin. (bkz: seovi)
ihtiyacı olana yardım edebilecek kadardır. (bkz: ilan) (bkz: ücretsiz)*
u nas pisatel sılovara, katori iznayut paruski.
çok komik insanlar.

sen verejek 50 dolar daha falan. ahaha çok komiksiniz yeaaa.
(bkz: sifrem qwerty)

ama ya lublu tebya kadar...*