bugün

Feto ile rte arasındaki farklardır. Benim için yoktur.
(bkz: a101 ile bim arasındaki fark)
Biri resmen cumhurbaşkanı olmuştur. Başkada fark göremiyorum.
görsel
fark mı! yanlış ilişki desek? ya da ilişki de tıkanıklık var abi! hadi oda olmadı dersek: seviyeli birliktelik sendromu cuk oturur ama fark neydi ki?
Birisi munafıktır. Hani dinin şu hükümlerini kaldırıp atmakla kafir olunmaz diyen zumreden. Erdoğan imanlı bir isan ve şahsını feto munafığıyla ittifak yapan zihniyeti 8 kez domalttığı için acısını böyle munafıklarla kıyaslayarak çıkarıyorlar.

Buyurun, erdoğan a dil uzatanları göt eden, açık sözlü bir kadının itirafı:

https://www.google.com.tr...n9zlJP1fPzaNwOjZohvVVIWUA
E f o harfleridir başka fark bulamadım ben.
cemaat tam bir yılan gibidir.

recu da atar gider.

şansına tuttu, tuttu.

tutmadı ? ben yapmadım.
RTE nın göt yalayıcıları tarafından gizlemek istenen olmayan farktır.

Neymiş efendim, mahalli idareler seçiminde chp ile ittifak yapmışlar.

Bak bak bak !!!!!

Kardeş, CHP dediğin parti kendisine faydası olmayan, ne bok yediğini bilmeyen bir parti. Çoğu kişinin CHP ye oy vermesinin sebebi denize düşenin yılana sarılması gibi rte den nefret, vatan haininden kurtulma isteği . Kendi kıçını toplayamayan bir partinin mahalli idareler gibi sikimsonik bir seçimde yaptığı ittifağı göstererek akp yi, rte yi aklayabildiğinizimi sanıyorsunuz ?
Bu kadar mı düştünüz ?
Yoksa gerçekten insanları bu kadarmı salak sanıyorsunuz ????

Bir başbakanın, bir cumhurbaşkanının ne isteseler verdik demesini es geçip, kendine hayrı olmayan chp nin saçma sapan bir seçimde yaptığı (eğer yaptıysa) ittifağın lafını etmek için hakkaten ar damarının çatlamış olması lazım.
Ne olur, yalvarıyorum bu kadar düşmeyin.
RTE ülkesini seven vatansever fetö ise ülkeyi Amerikaya peşkeş çekme derdinde .
Niye böyle bir karşılaştırma yaptın ki haha

Bilinçaltı işte.
böyle bir fark yoktur. ikisi de birbirini besleyen canavarlardır. bazen birbirlerini ısırsalar da asla birbirlerinden kopamazlar.
--spoiler--
rte ülkesini seven vatansever
--spoiler--

görsel
R, f ve o harfleri farklı sadece.