bugün

şerefsizliktir.

edit; tamam, her yanlarından şeref akıyor yaralı genç kıza saldıran kişilerin.
rizeliler şuan herkesi kovabilirler.
(bkz: ön yargı)
rizeliler istiyormusunuz?
- eveeettt!
neyi?
- bilmiyoruuuuzz!
ne zaman?
- şimdiiiii!
O kovalayan yobaz güruhun büyük çoğunluğu devletin verdiği öğrenim kredisini çekip ruslarla yemeyi de pek iyi bilir. Rus olsun taştan olsun, onlar olursa kovalamaca yok. Götünüz yiyorsa ilinizde yuvaları dağıtan bu sorunu önleyin.
rizelileri tebrik etme sebebidir.
birileri bunlara dur demeli...
(bkz: yobazizm)
her eline türk bayrağı alanı masum sanmayacak kadar şekilcilikten uzak olmaları'dır belki.
http://galeri.uludagsozlu...3%A7leri-kovalama-sebebi/

bunlar ise sivaslı gençler. tek bayrak yeter insanları toplamaya.
tayyip evinde zor tuttuğu köpeklerinin ipini çözme talimatı verdiği içindir.
rizelinin biri iki tane yahudiyi dövmüş,
sormuşlar niye dövdün adamları.
demiş onlar isa peygamberi öldürdüler
ulan o ikibin sene önceydi
demiş: olsun.ben daha yeni duydum...yani rizelidir, şu andaki mevzuların ne anlama geldiğini anlaması çoook uzun sürebilir.
anlatayım.
öncelikle rizeli olduğumu belirteyim. rizelilerin bu gençleri kovalama sebebi ne vatan aşkıdır, ne de komünistlik vs. rize halkı güce tapar. bundan önce de bir başbakan çıkarmıştı rize. (bkz: mesut yılmaz) o zamanlar mesut kimi kovalayın dese onu kovalarlardı. istanbul' daki eylemlerde rizeli sayısı oldukça yüksekken rizede eylemcilere saldırılmasının diğer nedeni ise sürü psikolojisidir. saldıran tiplere bakın. korkunç modeller. hayattan tek beklentileri ; tayyip iktidarda kalsın da iş buluruz belki falan..
unutmadan ; laz kesimi sokağa dökülürse bu ak öküzler kaçacak delik arar.
Vatan haini olmaları.

Hep söylerim 61 in 53 ün geri vites yaptığı tek plaka "01" dir.

Adana keser adamı herkes akıllı olacak. Bizde vatan hainlerine nefes verecek oksijeni üretecek ağaç yok.
tanıdığım tüm rizeliler ruh hastasıdır. rizeli olmalarından kaynaklanabilir.
yönetim yalakası olacak karakter seviyesine sahip olmalarıdır.

(bkz: ne mutlu rizeli değilim)
rum pontus'un genlerini hala içlerinde sakladıkları için atatürk'e ve türk bayrağını taşıyanlara düşmandırlar.
normaldir.
karakterleri bu.
E rumlar Atatürk ve Türk bayrağını sevmez ki.

Rum olmaları en büyük acı sebepleri olduğu için küfür etmenize gerek yok primatlara.