bugün

reyhan karaca'nın dünya dışı varlıklar tarafından kaçırılması olayıdır. yoksa defalarca...

tavla filan oynamışlardır. bizim reyhan da kahve falı filan bakmıştır. buyursunlar;

http://www.milliyet.com.t...11.2009&KategoriID=17
(bkz: niye geri getirmişler)
götürmüşlerken bir ses ayarı yapsalar fena olmazdı. madem götürdün boş döndürme bari.
reyhan karaca'nın sonrasında baktığın insanların etrafında renkli haleler görmeye başladığı olay.
teletabi falandır onlar.

(bkz: doğarken güneş ardından tepelerin)
(bkz: mna koyiim tüm teletabilerin)
(bkz: REKLAM KOKAN HAREKETLER BUNLAR)
reyhan karaca'nın trt ekranlarında yayınlanan esra ceyhan'ın programında dile getirdiği olay, iddia. esra ceyhan uçan konuk sadri'den sonra yine gündemi meşgul edecek konular ve konuklar sunmaya devam ediyor. hem de trt de. bir dönem katı kurallar nedeniyle her ünlünün çıkamadığı, işlenilen konuların halkı bilgilendirici ya da eğlendirici olması gereken kanalda.
sen umbari rayra rariyra rorom dedirtirsen parçanda (sevdik sevdalandık) adamlar tabi kaçırır.
(#6494432)
mustafa topaloğlu'nun devreye girmesi gereken sıradışı gelişme. ayıp denen bir şey var, biz uzaylıların kadınlarını kaçırıyor muyuz?
(bkz: allah akıl fikir ihsan eylesin)
yerim senin o duygusal ,mütevazi, ince, anlayis yumagi duygularini. Sen seçildinde mi gönderildin bu dünyaya.
uzaylı 1: x
uzaylı 2: y

reyhan karaca: r.k (mağdur olduğu için ismini veremiyoruz)

x: hacoli, yıllardan beridir bu camianın içinde olan işinin ehli uzaylılarız, bu kadar sofistike bir şey kaçırdığımızı hatırlamıyorum hiç, ne biliyim, genelde absürd nesneler falan kaçırır incelerdik, ne boka yarıyo acaba bunlar diye, bu varlık nedir necidir peki, bi tanımlama yapsan diyorum?

y: bi saniye çözmeye çalışıyorum hocu, değişik sinyaller geliyo, yüklü miktarda radyasyon var üzerinde ilginç, nükleer santral mübarek, bundaki enerjiyi kullansak mı napsak, işe yarar lan bu?

r.k: ıhmmmm, mıhhhh, umpphhhhh... nerdeyim ben, hı, noluyoruz, kimsiniz siz?

x: aha aktif hale geçti, napacaz?

y: getir şurdan cep telefonunu şarz edek, adaptör niyetine iyi gider bu

x: iyi fikir, prizi nerde bunun?

y: bulucaz getir sen

bi süre sonra;

x: evet şarz etmeyen kalmadı dimi arkadaşlar, haydin yolluyoruz bunu geri

y: o değil de, bi de kendimizi mi şarz etsek?

x: oha ayı...
gündeme gelmenin en salakça yolunu seçen birinin saçmalaması. kızım bu işler öyle olmaz aç sağını solunu gündem olursun ama böyle olmaz. yazık sana mal yapmış kendisini.
reyhan karaca'nın ciddi ciddi inandığına kanaat ettiğim olay.
önceden reklam demiştim ama artık değil diyorum, kadın besbelli öyle olduğunu zannediyor. hala inatla anlatıyor da anlatıyor, hemde ne kadar alay konusu olduğunu göre göre. eğer yanılıyorum da gerçekten reklamsa, reyhan karaca allah sana akıl fikir versin o zaman. reklam yapmak için saçmalamandansa, inanarak saçmalamanı tercih ederim şahsen.
(#6457063)gerçekte olan budur. * * *
- mars'ta hayat var mı?

+ artık yok.
ağır bir şizofreni belirtisidir.
- eğer 100bin dolar getirmezseniz, bir daha reyhan'ı göremezsiniz...
- ozmo, al şu 300bin doları, bi zahmet esra ceyhan'ı da alın götürün lan...
kronik halusinasyon olabilir.
-dünya nası bi yer?
+ühühüh bidaha gitmeyelim nolur, ühühü
-neye denk geldiniz?
+bi kadın çükümüz var mı diye baktı, çok aşağılandık
(bkz: uzaylıların reyhan karaca ya kanser ilacı vermesi)
yazıktır, acı verici bir durumdur. allah verdiği aklı almasın, amin.
kendisinin reklam peşinde olduğuna inandıran açıklamasıdır bu. geçtiğimiz günlerde de aysel gürel'in ruhunun, kendisinin bedenine girdiğini söylemiştir. buna kadir inanır bile inanmayınca, taktik değiştirmiştir.
reyhan karaca'nın kayışı sıyırdığının işaretidir,yazık olmuştur.