bugün

evet ulu sözlükte bu ve bunun gibi başlıklar kabak tadı vermeye başlamıştır lakin tüm aramalarıma rağmen bu başlığa benzer bir başlık bulamamışımdır.

tecrübeyle sabit regl olan sevgiliye;

-750 gram en büyüğünden bir kavanoz nutella (kaşıklasın dursun)
-bir paket ekonomik boy cips
-tercihe göre nescafe veya kola
-1 paket majezik (şehir efsanesine göre çiğnerseniz ölürsünüz)
-sıcak su torbası (onun yerine sarılsanız da olur)
-kalorifer dibine minder alın sıcak sıcak uyuklasın orda
-önüne de içinde halil sezai çalan bir laptop koyun ve kendi haline bırakın

eğer bunları yaparsanız sevgiliniz hiç dır dır etmez ve sizi kendi halinize bırakabilir, trip yapmaz kanımca.

tüm bu yaptıklarınıza rağmen hala garip istekleri varsa vay halinize, size gerçekten üzüldüm şu anda.
(bkz: çikolata şelalesi)
birlikte yiyeceğimiz abur cubur sepeti.
zamandır.
(bkz: ideal erkek sınırlarını zorlayan yazar)
majezik 100 mg.
ağzınızda bantla yanında oturun kafanızın eti onun için en güzel hediyedir bu zor döneminde.
orkid, molped, doltex gibi zerzevatlar da verileribilri.
Sadece daha fazla sevgi.***
sıcak su torbası.malum ağrının dindirilmesinde etkisi büyük olur. sevgilinizin kalbini bir kez daha fethetmiş olursunuz.
sizden ayrılma hakkı verin.
nasıl olsa 1 hafta sonra hiçbir şey olmamış, size siktir çekmemiş, kişiliğinizi aşağılamamış gibi geri dönecektir.
bırakın 3-5 gün boyunca hırsını sizden çıkarsın.
bırakın ki 'sinirliydim. yoksa ben sana öyle der miyim hiç ? seni kovar mıyım aşkım ?' dediğinde ise cesaretinizi gösterip siktir çekme sırası size gelsin.

kısasa kısas
(bkz: sözlükteki aşk kelebekleri)
tahammül kafi.
yanlızlığını verin. kafasını sizle meşgul etmesin sallabaş olun.
olgunluk muskası
zira olgun bir hanım regl olduğunda çocuk gibi zırıldanmaz.
Güzel sözlerle yazılacak bir şiir, Onu gerçekten sevdiğinizi ve regl dönemindeyken kendisini kötü hissetmesine neden olmayacak şekilde onu anladığınız gösteren sözlerle konuşmak en iyi hediye olabilir.
sıcak su torbası, nutella, ağrı kesici.*
şefkattir.
ağrı kesici çok iyi gelmektedir. bazı kadınlar acayip başağrılarıyla kıvranır can acısından en yakındaki "hedef" olan "siz" den hinçlarını alırlar. iyi bir ağrı kesici burada çok işe yarayabilmektedir.
apranax fort+battaniye+patik+uykun+sürükleyici bir film.
kesinlikle aspirin değildir, zira kanı sulandırıcı bir etkisi olduğu söyleniyor. bi keresinde karnım ağriyür diyen kız arkadaşıma saf saf aspirin teklif etmiştim de istememişti. ordan biliyorum. *
papatya çayı, buscopan plus, sıcak su torbası.
1 kutu alaman çukulatası.
(bkz: orkid)
reglin şiddetine göre ped ya da pet.