bugün

Burak erdoğan diye bir oğlu olduğunu öğrendiğim yarı keltoş dede yaşında olmasına rağmen babalıktan terfi edememiş bir tipi olan tc başkanı.
hiç şüphesiz moskova fatihidir..
Hangi ülkenin iç işine karışıp bir tarafı desteklediyse, o taraf kaybetti.
hasta adam osmanlı'yı canlandırmış proje şahıs. putin bunu ve heyetini azıcık ovaladı. şimdi bunun acısını muhalif kesimden çıkarır. ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın.

https://www.uludagsozluk.com/e/42951640/
görsel
Yalama artık AMK çomari.
kadın kollarıda aynı cümleyi yazmış az evvel. copy paste yaşıyorsunuz bu hayatı. özgün olun biraz aq.

neyse.
Allah rall'ın ömründen alsın sana versin reis.
Biraz da frank lucas' tan alsın.
görsel
Putin piçinin ayağına gidip, bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim diyen dünya lideri.
son iki büyük din, komünizm ve nazizmden sonra global manada dünyayı dinlerden daha tesirli bir şekilde eline almış kapitalizmi, kendi gelenekleri ve inanışlarıyla harmanlayıp, bu son iki dinin(komünizm ve nazizm) büyük hatalarının kıyısında dolaşılarak iyi etüt edilmiş siyasal islam dininin başlarda gösteri peygamberi, şimdilerde ilahı olan zat.

kendinden sonrakiler için elverişli bir zemin yarattığı açık.

temennim yok olup gitmeleri olsada, birçoklarının aksine ben hiç böyle bir durum söz konusu değilmiş artarak ve güçlenerek çoğalacaklarmış gibi düşünüyorum.
görsel
Yine yenildi.kirmızi çizgimizden kovdular.
An itibarı ile görkemli konvoyu ve maybah mersosu ile üsküdar belediyesi önünden geçti. Binlerce polis var burada. Hemen herkes pesinden saydırıyor.
şimdilik girdiği bütün savaşlardan alnının akıyla mağlup çıktı. çünkü taraftarları (halk arasında çomar olarak bilinirler) yenildikce dahada memnun olan cinsten.

benim umudum bundan sonra suriyeden daha da güçsüz bir ülke bulup atar yapması. san marino mu olur, faroe adalarımı olur artık ona da kendi takımı karar versin, belki ilk galibiyetini alır.
Lozana laf atiyordu, idlibde kaybeden oldu. Ama yandas medya zafer kazanmis gibi Haber yapiyor.
(bkz: ben gürcüyüm eşim arap)
şerefsiz putin reisimizi toplantıya başlamadan önce 2 dakika kapıda bekletmiş, utanmazlar birde kameraya çekip 'bak türkleri kapıda nasıl bekletiyoruz' diyede haber yapmışlar.
Şimdi ihtiyaç duymuyor ama bir gün adalet kendine de lazım olacaktır.
Vizyonsuz tatlı su kurnazı.
Artık siyaset yapacak ne dermanı ne de mecali kalmış kişi.

Rusya devlet tv’sinin yayınladığı malum sayaçlı videoda kapıda beklerken yorulup oturması artık enerjisinin bittiğini gösteriyor. Haa bana kalırsa çok daha öncesinde bırakmalıydı ama aylardan Mart, Silivri hâlâ soğuk.
şaka maka cumhuriyete mevcut chpden daha çok sahip çıkan liderdir.
18 sene oldu. çıraklık kalfalık ustalıktı derken ülkenin geldiği hal tırt. 28 sene daha kalsa nolca.

yerini güzel güzel birine teslim etse ya. tut ali babacan ın elinden. ülke karışamdan dağılmadan yoluna devam etse.
Trump mektubu,
Esad tokadı,
Putin karşılaması....

Eeed sırada ne var?
Öfke bir hitabet sanatı diyerek siyasetin seviyesini düşüren kişi.