bugün

Çirkefin önde gidenidir.
Bu adam özellikle maç yorumu yapmamalıdır hatta hiç yorum yapmadan erken emekliliğe ayrılabilir.
saray soytarısı, karakter yoksunu, yalaka ve tam bir münafık.
Vücudunun %25i jöle geri kalan kısmı sakatat.
Adam ekşisözlüğe giriyor orada gördüğü şeyleri paylaşırken, çok önemli bi yerden mesaj aldım, bir milletvekilden bilgi geldi şimdi gibi laflarla bizi yiyor. Anlaşılmak isteniyor ama fazla abartıyor.
"türkiyede medyayı ve gazeteciliği yozlaştıranlar" listesinde karısı nagehan alçı ile birlikte yer alan şahıs. akp açılım saçılım yaptığında ahmet kaya için ekranlarda ağlayıp zırlıyordu. şimdi çözüm süreci başkanlık uğruna iptal edildiği için ahmet kaya umurunda değildir herhalde.
An itibariyle saçmalama rekoruna gidiyor. Evet.
başbakan olması gereken kişi. kavgaysa kavga, ağız dalaşıysa ağız dalaşı, çirkeflikse çirkeflik. hepsi bir arada.
Ab'ye Haydaa Nidasını attıktan sonra 24 saat içinde Gireriz.
o nasil girisdi lan gulmekten gozumden yas geldi.
Bakıp bakıp 'iyi ki bu değilim' diye şükredilecek insan.
Yine leş gibi içmiştir hahaha.
akıl hocam, idolüm. varım yokum. seni seviyorum.
https://youtu.be/Eg2wTFg4awM

5.16yı açın ve büyük üstadın yeteneklerini görün. ertem rok un malzemeyi yakaladığını görünce daha rok ağzını açmadan ona bakıyor.
Bir gün tanışmak istediğim 3 kişiden birisi.

Diğerleri Eminem ve haluk bilginer.
şu adamla bir gün geçirmeden ölmek istemiyorum. Rasim abi duy beniii. senin o yerli yersiz bağırmalarına aşığım ya.
trollük yaparak konuştuğu program sayesinde 7 milyon dolara yalı satın alan ve eleştiri gelince de köpürüp özel mülkiyet kapitalist düzende kutsaldır diye sağa sola saldıran kurabiye canavarı.

bir de bu herifin yüzü çok çocuksu. insanın gülesi geliyor bu konuşurken. sanki bi çocuğa peruk ve takma sakal takmışlar bu olmuş. sakalları da sakal değil ya neyse işte. çok seyrek.
son dakika rasim ozan programa veda ediyor falan yazıyor...

bu ne lan şimdi.
Bağırarak kendini savunan bir herşey analistidir evet.
karakter abidesi. bir zamanlar aman feto aşağı aman feto yukarı diyordu. hoca demeyenleri hapse gireceksiniz diye tehdit ediyordu. hatta kurtlar vadisine oradaki aaron feller (graham fuller) karakteri üzerinden feto'ya operasyon yapıyorlar diye eleştiri yapıyordu.
bugün ise geziyi provoke eden fetoymuş aslında eylem haklıymış demeye başladı.
Rüzgar Kimin Lehine Eserse Onun yanında Yer Alan tiyatrocu.Para ve güç için namusunu satar.
ben bu adama ba yı lı yor um.
trolün tillahı olup, her bi' şey hakkında da bilgisi vardır. konuştuğu konu hakkında derinlemesine bilgi sahibidir. haa değilse de bunu öyle gibi göstermeyi pek iyi bilir.

bizi güldüren abdülkerim durmaz'ı üzen er kişi.
Dikkat ediyorum da kizlardan cok erkekler begeniyor kendisini.
Her anlamda.
insan merak ediyor dogrusu kendisini begenenlerin gaylik orani kaçta kaç.
Onun olmadığı derin futbol izlenmiyor .Çok iyi troll , fena makara yetenegi var.
kendisini kizlardan cok erkekler begenir... sebebi bilinmez.