bugün

ideolojiyi müziğe katmayan gençlerdir. Onlar katsa bile. Bütün bunları böğürme olarak nitelendiren bir zihniyetin müzik zekası sanal bebekteki harddiskten daha sınırlıdır.

Edit: başlığı açan kaçmış. Eksilemeyin artık beni.
özentilik ile herhangi bir alakası yoktur. kişinin müzik zevkine bağlıdır. ideolojik müzik dinlemesini engellemeyen durumdur. rammstein dinleyip ideolojinin de içinde olduğu müzikleri beğnmek, dinlemek gayet başarılabilir.
gereksiz gençliktir. kulaklarına ve beynine zarar verir.

(bkz: türk sanat muziği)
önceden pop müzik dinleyen gençlerin oluşturduğu kitledir efendim.Uzaklaşılmasında fayda vardır
genellemeye bayılan sikkafalılar tarafından özenti, cart, curt vb. şekillerde yaftalanabilir.
zevkli gençliktir.hiç olmas sa müziğe bari ayrım yapmayan gençliktir.
tam mal bir gençliktir.

az önce şöyle bi şey geçti başımızdan. ben gurbetçiyim. üniversiteden kankam da almancı olarak twitch’de türkçe yayın yapıyor. iyi veya kötü reklam olmasın diye adını vermiyorum. işte yorumlarda felan muhabbetler dönüyor, klasik gece sohbetleri. vay işte almanya’ya selamlar şu bu. sonra dingilin biri geliyor ki o sırada ona daha dingil gözüyle bakmıyordum tabii. bir iki almanca sözlük felan yazdı etti. sonra "ich tu dir weh“ (seni darbelerim) yazdı, bizim stream’ci eleman da sordu vay o lafı nerden biliyon diye. bahsi geçen türkiye’li genç de bastı “song request“ (parça isteme) düğmesine. istediği şarkıda alman metal grubu rammstein’dan "ich tu dir weh” idi. böylece soruyu cevaplamış oldu. stream yapan eleman tabii açmak zorunda kaldı.

şöyle aradan bi 50-60 saniye geçti, bizim elemana özelden yazdım: “bu şarkı ne böyle. amk rammstein da ne lan”. o da doğal olarak “kurtar bizi oğlum, hemen sende bi şarkı isteğinde bulun” diye öyle cevapladı. bende hemen bastım düğmeye, patlat bakalım ordan bi erik dalını dedim açık chat bölümünde.

tabii o türkiye’li gavat biliyor almanya’da yaşadığımızı. başladı sallamaya. iğrenç şarkıymış da. rammstein’dan başka bir bok dinlemezmişmişmiş de, salak salak demeçler işte. sonra başladı absürt polemikli, siyasi laflara. gurbetçi türkler çok yobazmışmışmış. ben tam dalıyordum yazmaya, bizim eleman lafı değiştirdi. e tabii kendi yayını sonuçta.

e ama benimde içimde kaldı. buraya yazıyorum.
ulan rammstein da neymiş bre amk. burlarda almanya’da rammstein dinleyeni s*kiyorlar. bizim harbi türk asıllı gençlerini geçtim, alman gençleri bile rammstein gibi sikimsonik yarakları dinlemezken o türkiye’de ki gerzek rammstein fanları neyin kafasını yaşıyor amk.

gurbetçiyiz oğlum biz. sikeriz. ve erik dalı parçasında bahsi geçen tüm erik dalları o türkiye’deki özenti gençliğin münasip yerlerine girsin. he.
etiketlemeyi ne kadar çok seviyorsunuz siz ya. isteyen istediğini dinler.
müzik zevkinin özentilikle ne alakası var ben de bir aralar ingiliz klasik müzikisine merak sarmıştım ingilizsever veya ingiliz özentisimiyim hayır.
Mahmut Tuncer gençliği karşısında ezik kalan gençlik.
Mahmut Tuncer en azından bu ülkenin değeridir lo. Siz gidin Almanların bile dövdüğü rammstein dinleyicilerin özentiliğini yapın.

Ayrıca:
Twitch de amacını ve özentiliğini belli etmiş bir gençlik.