bugün

entry'ler (72)

lazer epilasyon

işe yararsa çok güzel şey. ben bi kaç kere gittim devam edemedim. giderken otobüs beklemek, seans ayarlamak, birde orada uzayan seansları beklemek tam bir işkenceydi. birde o kadar çok canım yanıyordu ki ben de bıraktım. ama bıraktım ama bu kıl tüy derdi de bitmiyor. arkadaşım gel lumea alalım dedi. ben de araştırdım tüm you tube videolarını izledim işe yarasa da yaramasa da alacağım dedim gözümü karartıp aldım. şimdilik ilk aşamayı tamamladım memnunum.
https://deniyoryorumluyor...tige-95000-oncelikle.html
merak edenler trendyoldan yorumları da okusunlar.

philips lumea

https://deniyoryorumluyor...tige-95000-oncelikle.html

ben kullandım ve memnun kaldım. hakkında da bi kaç şey yazdım. almayı düşünen olursa sorularını bana yazabilir.
edit: paşa paşa 3.500 tl verdim bu cihaza şimdi daha uygun durumda işe yaramaz diyen arkadaşların hormonsal problemleri olabilir.

çiçek alınan kızın keşke pide yaptırsaydın demesi

ne kadar da ben.

bekarlık denince akla gelenler

rahatlık.

öğretmen maaşı

okumakta kolay yazan yazar kısmi bakımdan neden haklı size onu anlatayım. bazı kaliteli üniversiteler öğrencilerini donanımlı yetiştirirler. ytü ilköğretim matematik öğretmenliği mesela arkadaşım oradan mezun. kız ilk 30 bine girmiş. stajı, ödevi çok fazla. x üniversitesi ise 150 180 bin civarı sıralamadakileri almış. şimdi bu arkadaş yata yata okuyor emin olabilirsiniz. çünkü tanığım. yani şu genellemeyi yapmamak en iyisidir. bazılarının yata yata okurken, bazıları kendilerini yıpratıyor.
edit: 180 bine giren arkadaşlar eksiliyor.

yaya

''ölümün uğradığı ıssız ev'' adlı şarkısı ve klibi çok ayrı güzeldir. hele klibin mezarlıkta çekilen kısmı gerçekten harika. şu ana kadar izlediğim en renkli ve en can yakan klip diyebilirim.

ayak altındaki garip yara

çok can yakar o. oje şeklinde sürülen bir ilacı vardı. zamanla o ilacı kullanınca düşüyor.

sahurdayız uludağ sözlük

ailenle birde sahurdaysanız sofradaki her şeyin tadı ayrı bi güzel oluyor. hayırlı sahurlar ahali.

hayattan ders alma yaşı

26 benim için geçerli yaştır.

şebnem ferah denince akla ilk gelen şarkı

çok çok beğendiğim.
ve, sen ben
değirmenlere karşı
(bkz: (vid #11136))

en güzel reçel

vişne reçeli.
süt reçeli de deneyeceğim.

eski sevgiliyi unutamamak

unutmaya değer. boş verin eğer sizden vazgeçtiyse eğer unutun.

küvette uyumak

''büyülü dalgalar'' adli anime geldi aklıma. böyle bir bölümü vardı.

rammstein dinleyen özenti türk gençliği

etiketlemeyi ne kadar çok seviyorsunuz siz ya. isteyen istediğini dinler.

benim gibi düşünmeyenler sözlükten silinsin

aşmak gereken bir düşünce yapısı. bende zamanında benim gibi düşünmeyen benle arkadaş olmasın derdim ama artık her türlü kabul etmek gerektiğini düşünüyorum. böyle olursak insan oluruz.

bir kızın erkeğe evlilik teklifi etmesi

çok medeni bence. hatta çok sevimli. değecek birini bulsam kesinlikle bende evlenme teklifi ederdim.

uzman çavuşum diyerek sapıklık yapan adam

aklıma bir jandarmanın twitterden arkadaşlarıma maaş bordrosu atıp evlenelim diye mesaj atmıştı. 10 tane kıza maaş bordrosu atmakta nasıl bir kafa bozukluğu yaşadığını gösteriyor aslında. bu başlığın içeriğini bilmiyorum ama aklıma direk bu geldi.

yks 27ncisinin boğaziçi fiziği seçmesi

mutlu olacaksa yolu açık olsun dediğim kardeşimizdir. mutlu olmak bu dünya da paha biçilemeyen ve parayla satın alınamayan bir şeydir. ne zamanı geri döndürebilirsiniz ne de yeniden doğabilirsiniz. hayırlı olsun.

kızların erkeklerle kanka olma nedenleri

erkeklerle kafan uyuşuyorsa gerçekten kızlardan daha çok şey paylaşabilirsin. kızlar arasında genel bir çekememezlik hakimken erkeklerde bunun olmadığına şahit oldum. kızlarda genel maddi durum, kıyafet, sevgili, meslek hep bunlar çekememezlik yaratmıştır.(genelleme yaptım tabi ki böyle olmayan kızlarımızda var. )

kafa dinlemek

karantina döneminde bol bol yapıyorum. çok iyi geldi.