bugün

eş cinsel olduğunu öğrendiğim zaman çok fazla şaşırdığım bir yazar. çünkü inanamadım. burada, sözlükte hep ilişkiler hakkında, kız kanka başlıklarıyla oldukça farklı bir imaj bırakmıştı gözümüzde.

ama olsun olm, sonuç olarak hoşgörülü insanlarız biz. toplumumuzda eş cinselide olacak, homosuda olacak, lezbiyenide olacak. olacakta olacak. böyle yazar arkadaşlarımızı ayrıştırmamalı, topluma kazandırmalıyız arkadaşlar.
Queen dinliyorsa kesin biseksüeldir.
Bu adam göçmüş gitmiş, kendisinin eserlerini okumak çok hoş... keşke tanışabilseydim.
Sohbetini özlediğim yazar.
O değil de, ne yaptın atlı karıncalı müzik kutumuzu; ben hala senin pembe puantiyeli çorabını giyiyorum biliyor musun? Hem de hiç utanmıyorum, ayan beyan sergileyebiliyorum ayacıklarımı. Soruyor insanlar, ne iş diye; ibne sanıyorlar belki ama inan umrumda değil, iyi hissediyorum. inan olsun kokana kadar giyiyorum haha. Çok kötü ayrıldık; birlikte olmamalıydık, birbirimiz için değildik ama birbirimize iyi geldik hep. iyi oldukça kaçtık birbirimizden. Amk.
(#31305050) bi bitmedi şu kız ya da kadın'cılığınız. Adam, kadın, kız, oğlan diyerek insan cinsiyetini dört bölüme ayırıyorum, hadi bakalım. Cahil cühela ezik bir yazar.
Hangisi Dilek Türkan hangisi queen dinleyen adam çıkartamadım. Evet.
Sen kendini övme bırak başkaları övsün diyoruz kendisine.
Arkadaki kel kafalı queen dinleyen adam.
Kesin bilgi yayalım.
queen ne ?
Yaaa ne tatlı çocuk bu ya. Maşallah süphanallah.
Şu adamı çekemeyen yallah defolsun!!!
Kem göze gelcek şimdi.
Üç deyince. Evet.

görsel
"i want to break free" nin nasıl güzel bir şarkı olduğunu bilen adamdır.
Oldu ve geri geldi ise duz mantik zombi, zaten bu samimiyetsizlik anca zombilerde olur.
lan kisme bakmıyor işte kızlar beğenmedi seni ne kasıp duruyorsun yeter amk. evet.
Ne güzel yemyeşil ağaçlar ahşap köprü tertemiz dere müthiş bir manzara diyordum taa ki...
Müzik ruhun gıdasıdır örneği ile devam edilirse, ruhunu kanser etkeni madde içermeyen gıda ile besleyen adamdır.
Adamdır, Queen dinlenmez mi ulen?
görsel
Taciturnn ile Queen dinleyen adam temsili.sonucta nefret aşka dönüşebilir.
görsel
Bu tatlı çiftimizin didişmesini çekirdek eşliğinde izlemenizi öneririm.
Queen seviyorsan git konuş bence fani dünya bı bakmışsın taci çaylak veya silik.
Bir ac dc dinlemeyen yazardır. Kesinlikle tavsiye ederim ac dc yi
Müzikten anlayan adamdır.
adam gibi adamdır. queen dinlenmez mi lan,
tip olmamış
Profilinde 2dkka gezince tepkim;

görsel