bugün

Fransız lisesinde okumuş, sevgilisini askerdeyken yunan tony teodorokisle boynuzlamış başı kapalılardan rahatsız atatürkçü(!) kişilik.
makine'nin malumat furuş'unda şöyle bir soruya konu olmuştu kendisi.

pınar altuğ'un okuduğu lisenin adı nedir?
a-)saint benoit(sen benua)
b-)baint senoit(ben senua)
c-)kimme kimoit(kim kimua)
d-)dumme dumoit(dum dumua)
sevda türksev'den ayarın kralını almıştır...

http://www.beyazgazete.co...ga-sert-tepki-349466.html
türk ahlak yapısına uymayan davranışıyla(eski kocasını aldatması) kendileri atatürk çocuğu olabiliyor da, kafasında örtü takan atatürk çocuğu olamıyor? öyle ben atatürk çocuğuyum demeyle atatürk çocuğu olunmaz!
islam düşmanı olduğunu açıkça haykırmıştır. timurtaş uçardan bu ve bunun gibilere gelsin o zaman.
http://www.youtube.com/watch?v=ZoVNB5Spxks
eşini askere uğurlayıp eşinin arkadaşı ile aşk yaşayan kadın.
şimdilerde ahlak ve din dersi vermekte.
askerdeki eşini, eşinin de arkadaşı olan parlak bir gençle aldatan sonra o parlak genç ile uzun yıllar birlikte yaşayan daha sonra onuda daha parlak bir gençle değiştiren eski manken, oyuncu. şimdilerde polemik yaratıp gündemde kalmak isteyen kişi.
ülkemizde artık fikirlerin özgürce söylenemeyeceğini ispatlayan oyuncu.

kendi düşünce yapısını dile getirdiği, kendi bireysel fikirlerini sunduğu için topa tutuluyor.
üstelik haklı da. ama kime göre, neye göre tabii, bana göre haklı, sana göre değil, fakat yobaz takımın her zaman yaptığı gibi, "onu bunu aldatmış, ilk önce giydiklerine baksın, yok bacakları, yok poposu" şeklinde konu dışı eleştirilerle cevap verilmeye çalışılıyor.

kendi yaptıkları çağ dışı şeylere düşünce özgürlüğü diyorlar, neden başkalarının düşünce özgürlüklerine saygı duymuyorlar?
üstelik alakasız saldırılar da cabası...
benim karakter analizine uymayan sanatçılardan biridir iki yüzlü buluyorum bu benim düşüncem.. türk dizilerinde gideri var o ayrı bi konu.
--spoiler--
Ünlü oyuncu Pınar Altuğ Atacan, oyunculuğa ara verdiği yönünde çıkan haberin yanlış olduğunu söyledi. Altuğ, Twitter'da "Tekrarlamak isterim: Ne ben, ne eşim oyunculuğu bırakmadık. Bu bizim işimiz. Nasıl bu şekilde bir haber çıktı bilemiyorum" diye yazdı.
--spoiler--
GÖRÜNTÜLENDiĞi KiŞiLERLE SADECE ARKADAŞIZ DiYiP EVLENEN ŞAHISTIR. SANIRIM BU ÜLKEDE BiR BEN BiRDE iBRAHiM TATLISES ÇIKMADI BU KADINLA.
Yıllar önce anne ve babasını kaybetmiş oyuncu ve spikerdir.
bir zamanlar buzdolabında "allah ım eğer beni zayıflatamıyorsan etrafımdakileri şişmanlat" şeklinde bir not asılı olduğunu söylemiş kişi.

bak şimdi... ben bişey demiyorum. böyle insanlar da olsun. olmasın demiyorum. evrimidir, gelişimidir, üremedir şudur budur... katkısı muhakkak vardır. neticede hiçbir kadın, boşuna dünyaya gelmiş olmaz. olamaz. en olmadı doğurur abi. ama yani... nedir bu? kim bu kadın?

ben şehrin ortasındaki çimenlik alana kurulu parktan, bir kartalın pençeleriyle bebek çalmasını bile mantıklı buluyorum, bu kadının gördüğü ilgiyi mantıklı bulmuyorum. bulamıyorum. bir bu var bir de şarkıcı altay. mucize gibi bir şey lan. sırrı nedir bunların? olayları nedir?

çıldırdım yine gece gece. o kadar ilerledim kendimi gerçeklemeye yaklaştım sanıyorum... bir buzdolabı üzeri notla çıldırıyorum... beni zayıflatamıyorsan diyor... etrafımdakiler kilo alsın diyor. vay anasını.

boşuna yaşıyoruz.
Tamer karadağlının sırtını dönüpte uyuduğu kadın.
40 yaşında olmasına rağmen 20'lik hatunlara taş çıkartan oyuncu. hayallerimin kadını daha önce demiştim yine.
bronz ten yakışmadığı halde, bu konudaki istikrarlı inadı insanı şaşırtıyor.
pabucumun enteli.
görsel *
mabadımın tumbu.*
bununla ilgili bir haber okudum bir yaşına bakayım dedim google ye yazdım;
pınar altuğ memeleri,
pınar altuğ bacak,
pınar altuğ frikik,
pınar altuğ ayak.

abaza bir milletiz vessalam. hadi her şeyi geçtim de ayak ne alaka amk. fetişistte çok memlekette.
kendine has havası , kendine has güzelliği , kendine has çekiciliği olan oyuncu.
özel hayatı her ne kadar yoruma açık olsa da hen eleştirmeyeceğim. Onun dışında: Kendisi aşırı derece de itici bişeydir. Şöhret dünyasında blzulanlardan.
evlenince şişen ve teyzeleşen ünlülerimizdendir.
Evli ve çocuğu olmuş bir kadın hakkında saçmalayanların olduğunu görünce onlara üzülüyor ve acıyorum. insanları rahat bırakın.
hala genç kızmış gibi giyinen oyuncumsu, sunucumsu kişi. kocasına ayak uydurmaya çalışıyor sanırım.