bugün

(bkz: Polo by Ralph Lauren)'in taklidi Türk markasıdır.
uretim yeri istanbul gultepe de olup sebeb oldugu trafik sikisikligi sebebiyle gultepeliler tarafindan hayirla! yadedilen marka.
tamamen yerlidir. bir ara hakiki polo olan polo by ralph lauren ile, ki en hakiki, ilk polo; u.s. polo'dur, davalık olmuş firma; kalitesi iyidir ve diğer polo'lardan daha muteber hale gelmiştir isminden ötürü.
adi bir giyim markası. evet polo sana bu kazığı atmak istemezdim ama önce sen başlattın. * yazar arkadaşlarım sizleri çok sevdiğimden uyarıyorum, polo dan aldığım mont 4 ay içinde 2 kez aynı yerden yırtıldı. montta kumaş hatası olduğu için 2 defa da yenisini verdiler. yani aynı monttan 4 tane giymek nasip oldu bu kış.. verilen son montun tekrar yırtılması halinde, bana mont fiyatı kadar çek yazacaklarını söylediler. fişimi kaybettiğim için paramı da geri vermediler. ayrıca o polo da bu işlere bakan bora adında eleman çok asabi. korkuyorum artık ya. * haberiniz olsun dedim. silmeyin hee. *
türkiye genelinde 28 den fazla mağazaya sahip olan marka, 110 ülkede bu isimle tescillidir. spor ve rahat kıyafetler üretmekte.
indirim doneminde yuzde elli uzerine yuzde elli indirim yapmakla 100 liralik urunu 25 liraya almayi saglayan, enteresan giyim cizgilerine sahip bir marka. eger toplum icerisinde cok fazla dikkat cekmeyecek, her ortamda giyebileceginiz bir urun almak istiyorsaniz raflari biraz karistirmanin iyi olacagini dusunmekteyim. aksi halde gayet normal gozuken bir pantolonun kenarindan sarkan bir zincir, bir gomlegin yamali sirti aldiktan sonra beklentilerinizi karsilamayabilir.
tişörtleri çok güzel üzeriniz için yapılmış gibi gözükebilir.elbiseleri kıyafetleri montları gördüğünüz en güzeli,tam aradığınız gibidir belki.ama ne yazıkki tek yıkamalık kullan at şeklinde yapılmışlardır.o yüzden en güzeli genelde insanın içini sızlatan * %70 indirimini bekleyip yazlık üst baş almaktır.
Aşırı pahalı giyim firması. U.S. Polo'da bir mont etiket fiyatı 299 ytl iken * , polo garage'da etiket fiyatı 795 ytl *. Birde tezgahtar kız ithal markayız o yüzden pahalıyız demez mi? Cem Yılmaz'ın dediği gibi o paraya bir ay geçinen aile var.*
aylardır indirimde olan marka,sürekli önünden eçerken hep indirim yazıları ne zaman kalkacak diye baktığım mekan.
polo giyim a.ş'nin 110 ülkede tescil ettirdiği uluslar arası hazır giyim markası polo garage, sessiz markalaşma hareketine 1977 yılında başlamış.
ismiyle avrupalı ve abd'li markaları anımsatan polo garage, yurt içindeki 53 satış noktası ve yurt dışındaki 17 mağazası ile turquality projesi içinde yer alan 15 markadan biridir..
(bkz: kemal özçoban)
bu mevsimde yüzde 35 indirim yaparak beni ve cüzdanımı sevindiren marka.
markalaşmayı iyi becermiş türk markasıdır. Gayet kalitelidir. Normalin biraz üzerindeki fiyatları dönem dönem yapılan indirimlerle dengelenmektedir.
indirim kartı sayesinde sevindiren markadır.
Urettigi giyim parcalari her ne kadar kaliteli olsa da, fiyat acisindan cogu zaman bokunu cikaran firma.
Başına Eski Gsstore Genel müdürü Nurettin Kantarelli'yi getirmiş türk firması.
zengin ailenin kocakafalı çocuklarının gösteriş itemidir.
fakirlerin giyenleri zengin sandığı markadır. halbuki lcw'den hallicedir...
Ne markası olduğunu bilmediğim, ilgilenmediğim fakat kazak tipi bana hitap eden markadır. Ne o boğazlı kazaklar kadar klasik ne de diğer markalar kadar spor.

Ancak indirimleri kollamadan almak biraz cep yakabilir zira ülke de istediğin her hangi bir şeyi giymek zorlaşıyor. ( ortalama mağazalardan bahsediyorum )
Tasarımlarını sevdiğim bir markadır.
kapanan bir mağazada 20 liradan 2 tane gömleğine sahip olduğum markadır. 130 lira etiketlerinin de olması ayrıca mutlu etti beni.
3.Sınıf giyim tekstil markasıdır.Şahsi fikrim ise gördüğüm en kalitesiz markadır. Yüklü miktar para verip 30 derecede yıkamamıza ve başka markalarda hiç bir ürünün çekmemesine rağmen ürünleri çeken, adı bile çakma olan marka. Ayrıca mağazalarındaki sistemin kurumsal değil esnaf mantığına dayalı olması, 3 gün sonra iade almayıp tüketici hakem heyetne başvur ya da aldığın mağazaya git diyebilen sisteme mevcut 3. Sınıf tekstil giyim markasıdır.
çul çapu satıcısı. daha mağazaya girip herhangi bir şey beğenmişliğim yok.