bugün

oynayanlar varsa yazın lütfen duo muo akalım, discord'da var.
https://discord.gg/pYwDRVm oynayan varsa discord üzerinden devam etmekteyiz efendim. bilginize.
oynayanlar yazarsa duo squad girebiliriz. solo sıktı biraz.
Airdroptan bazen 15x dusuyor. Oyle bi scope ki obur oyunu vuruyosun amk gelecegi vuruyo. Oyun guzel ama buglar hala devam ediyor.
gelişim göstermesi bakımından h1z1 ile kıyaslanması gereken güzel oyun.
h1z1 elindeki şansı kullanamadı.
day-z gibi bir devden aldığı güç ile yola koyulup erken sevindi ve oyunuyla hiç ilgilenmedi.
Pubg ise her dakikasını kendisini geliştirmeye ve bug'ları düzeltmeye harcıyor.
Sonuç olarak parasını sonuna kadar hak eden oyun.

Not : 15x konusunda ise bazı düzeltmeler yapmaları gerekiyor. Düşürülse iyi olacak gibi. 10 yeterlidir.
Oyundan sıkılanları sevindiren güncellemesi "desert map"

görsel

Çoğu oynayan kişi tek haritadan sıkıldı. Bence yeni harita getirmeleri çok iyi oldu. Umarim yeni silahlarda eklerler.
beraber girmek isteyen yazarları beklerim.
öncelikle oyunu satın almadım fakat bir internet kafede biraz fazla para ödeyerek oynuyorum. kafama yatmayan oyundur.

şimdi oyun tamamen şans üzerine kurulu. çok kalabalık bir şehre iniyorsunuz, bir eve giriyorsunuz. o da ne? evde sadece pala ve birkaç gömlek var. sonra rakip takım kapıda bir beliriyor ki elinde akm, görüşler full. başka bir durumu ele alalım. bu sefer ücradaki evlere iniyoruz. gerçekten bırakın akmyi tekli silah bile bulunmuyor arkadaşlar. bulabildiğiniz tek şey pompalı silahlar ve gaza doğru giderken araba da olmadığı için pompalı silahla buğday tarlalarında telef oluyorsunuz. ayrıca oyunda çok hata var. paraşütle inince duvarda sıkışmak olsun, arabada giderken ufacık bir kazada yere çömelme olsun. hele dün bir hata vardıki evlere şenlik. oyun kafasına göre herhangi bir sırada oyundan atıyor. oyunun sürükleyici atmosferi bu durumlar sonucunda fiyaskoya dönüşüyor. gerçekten parasını haketmiyor çünkü o fiyata ve satışa göre geliştirme ekibinin kusursuz bir oyun yaratması gerekiyor.
oyunu oynayıp hala discord kanalımıza gelmeyenler varmış? ayıp yemin ediyom.

https://discord.gg/pYwDRVm
kafasi basan adamlarla team oynanmasi gereken oyundur solo oynarsaniz sicarsiniz.
fps garip bi şekilde düşük olan oyun. gtx 1060 ile 20 fps.
optimizasyonu çok çok vasat olan bir oyun olmasına rağmen arkadaşlar ile birlikte takım halinde girince acayip şekilde eğlenceli oluyor.solo o kadar eğlenceli gelmedi yalnız takım olarak oynamak dediğim gibi gerçekten çok eğlenceli o bütün sistemi kasmasını kaplama sorunlarını unutuyorsun.sonuç olarak bütün dünya'da en çok oynana oyunlardan birisi.
beraber oynamak isteyen arkadaşları beklerim:
http://steamcommunity.com/id/azimborader
görsel
Arma 3ün çakması olan overrated oyundur.
oyun ciddi bir kullanıcı sayısına ulaştıktan sonra hack olayının gelmemesi zaten imkansızdı. özellikle asya serverında ciddi sıkıntılar var. havada ucup size headshot atan adamlardan tutun, arrow gibi arkanıza ışınlanan adamlara kadar. bu tip hacklerinin önüne geçilmezse muhtemelen cs go ne ise buda ondan hallice olarak çöplükteki yerini alır.

geçen gün birlikte oynadığımız tayfa ile oyuna girdiğimizde yaşadığımız bir olayı aktarmak istiyorum. bu tayfada en kötü 450 saat oyun süresi var, dün edinip bugün oynadığımız bir oyun değil yani. 4 kişi çok güzel bir şekilde severny'de ev tutmuştuk, dışarıdan 3 el ateş sesi geldi ve 3 kişi yere yığıldı. seviye 3 kasklar olmasına rağmen tek yedik. ve bunların arasında 1 tanesi tam siperdeydi, dışarıya kendisini göstermiyordu bile. diyeceğim o ki, oyun çok ama çok güzel. keyifli zaman geçirebiliyorsunuz. lakin; bu hack olayı mide bulandırmaya başladı. umarım çözerler ve keyif almaya devam ederiz.

neyse bu arada hala aktif bi discord kanalımız mevcut, bekleriz.
https://discord.gg/pywdrvm
Saygılar..

Şu asyalılardan gına geldi amına koyayım. Dua ya da squad girecek varsa yeşillendirsin acele. *
Hilelerden dolayı eski zevkini vermeyen oyun.
Her gün 200 bin oyuncu banlayan oyun kaç kişi aldıysa amk.

1 haftadır falan böyle ban sayıları.

Pis wall hack çiler.
Hilelerin kol gezdigi oyun ama artik ban sistemi ciddi anlamda geldi cunku kasim sonunda tam surum olacak oyun. Spawn olmalar bitsin artik.
Zevkler tartışılmaz elbet ama, bu kadar mı sığ amaçlı bir oyun olur. uçaktan at beni, in aşağı tut beni...

Uçaktan atla, evvelden silahlara ulaş, bir diğerini vur, en son hayatta kalan ol...

eeee ???

sonra ? işte sonra yine aynı olay, tekrar uçaktan atla...

neresinden, nesinden zevk alınır böyle bir oyunun.

fps ve tps oyunları arasında zaten düşünmeye iten pek birşey yok.

e bu, nedir bu, yani nedir, ne yapıyorsunuz ?

nebiçim bir fantezi bu ?

iyi vakit geçiriyorsan oyna canım banane de; nedir olay ?

angry birds bile bundan daha mantıklı bir oyun.

pacman bile daha mantıklı...

eğlence bunun neresinde, düşünüp durur, bir mana veremem...
Şu anda duoda euda 2. sırada bulunduğum oyundur. gün gelecek 1. de olacam. soloda da 20lerdeydim en son onda da 1. olacam. en 1. olucam. tşk.
Tpp de kolay sekli olabi fpp ye bekleriz. Lakin artik turnuvalar hep first person shooter olarak duzenleniyor. Third person resmen haksizlik.

Yeni mapten goruntuler.

görsel
optimizasyon konusunda iyileşmeler olsa da buglar konusunda pek ilerleme kaydedemeyen oyundur. belirli bir yaşa ulaşmış, oynadığı oyundan keyif almasını bilen arkadaşları bekleriz.

https://discord.gg/ff5fmet
yeni güncellemelerini beğendiğim oyun. günümün 4-5 saatini çalıyor.
tüm dünyayı kasıp kavuran, last man standing anlayışıyla oynanan bir tür fps oyunu. bu tarz olmasa da 2016 yılında moda olan pokémon go oyununda olduğu gibi bir süre sonra arz/talep olayının azalacağı kanaatindeyim.

oyunu satın aldıktan sonra bir süre oynadım, malesef insanlar üzerindeki heyecan ve aksiyon etkisinin hiçbirini alamadım, bunun nedeni sanırım biraz da oyunun nasıl sona ereceği ile alakalı bilinçaltıma yerleşen bir olaydı.

bir tür serüven ve aksiyon karışımı olan bu oyunun fikir babası, bildiğim kadarıyla h1z1 adlı oyunun king of the kill adlı ek paketinden alınmış, oyunda son adam olarak hayatta kalmak veya partiniz ile beraber sona kalmak için uğraşıyorsunuz.

call of duty'nin lineer olmasından yakınan oyun dünyasının crysis ile bir nebze olsun hayıflanmasını gidermesinden sonra yine lineer konu odaklı bu oyuna hiçbir şey söylememesi ve oyun dünyasında oldukça reklamının yapılması enteresan olan diğer bir unsur.

maalesef sevemedim, oyun dünyasının bir anda değişen modasına ayak uydurmasını seyretmekten başka bir şey yapamayacağım sanırım.