bugün

Bu canavar köpeği beslemek yasak olmasına rağmen beslemekte ısrar eden orospu çocuğudur.

Bu akşam eve yaya giderken kahvehanenin önündeki bir pitbull bana hırlamaya başladı, neyse ki korkuluğa bağlıydı, köpeğin sahibi olduğunu zannettiğim orospu çocuğunu derinden bi süzdüm, sesini çıkartamadı orospu çocuğu, dua etsinki o köpek bana saldırmadı evim 100 metre ötede Allah'ıma kitabıma evden makinayı alıp ikisinin de leşini sokağa sererdim.

Bu vesile ile yasak olmasına rağmen bu canavar köpeği besleyenlere göz yuman yetkililerin de taaa amk yim, orospu çocukları hadi ben kendimi koruyabilirim belki ama ya çoluk çocuğa saldırırsa hesabını kim verecek, sinirden silkeceğim bu ülkeyi böyle bir ülke mi olur amk.

Edit. Köpekleri çok seviyorsan git başka bir köpek besle kodumun sadist piçi.
Genellikle gasp icin kullaniyorlar bu hayvani.
Hayvanlari severim ama,bu hayvani bir caniye cevirmislerse emanetle vurulmasi makbuldur.
sokaklarda tehditkar bi şekilde gezip duruyorlar. kaldırımlar da üstümüze doğru geliyolar. bizde mecburen karşı kaldırıma geçiyoruz. Öyle olunca iyice bi tarafları kalkıyo kendilerini bi şey zannediyorlar.bide yanımızda kız felan varsa o.ç luğun zirvesine ulaşıyolar.
bu köpeği besleyen ne kadar orospu çocuğuysa, köpeği bahane edip ülkesine söven de en az onun kadar orospu çocuğudur.
Sözlükte bir tane var, evet.
Şimdi bazıları çıldırıyor. Efendim neymiş , saldırgan yetiştirmezsen saldırgan olmazmış. Yok öyle bir şey. Uykuda sahibinin yüzünü parçalayan pittbull var.
Çok sevebilirsiniz diyeceğim ama pittbull seven bir insan da normal bir psikoloji aramıyorum . Bu köpeklere de acıyorum . Çok kötü insanların ellerine geçiyorlar. Dövüştürülüyorlar. Zaten labaratuar köpekleri. Günah.

Bu köpekler en çok çocuklara saldırıyor. Niye? Çünkü , çocuk bu koşar oynar parkta bahçede. Pittbull da koşan çocuğu direkt yakalamak istiyor. Ben çok korkuyorum bu köpeklerden. Aslandan ne kadar çok korkuyorsam. Bakın aslan çok güzel bir canlı. Aslanı severim ama aslandan ödüm kopuyor. Göz teması bile kuramıyorum. Kocaman bir hayvan. Beni 2 dakikada parçalar , biliyorum. Işte pittbull da tehlikeli. Devlet artık bir şey yapsın. Manyak oldum. Tasmasından boşalmış boxer cinsi köpeği bile pittbull sandım bir akşam. Arabanın altında kalabilirdim korkudan. Inanın kaldırım değiştiriyorum pittbull ile geçerlerken. Ben bu gerilimi yaşamak zorunda mıyım?
Hayat korku filmine döndü benim için. Fobi oluştu. Ben ki bir çok cins köpek besledim. Doberman ile boğuşarak oynardım, chow chow gezdireceğim diye merdivenlerden yuvarlandım ama bir ısırık almadım. Pittbull beslemeyin. Besleyip "Hayır, hiçbir şey olmaz " diyenlerle mücadele edin. Bıktım. Çok fazla var. Özellikle akşam gezdiriyorlar yakalanmamak için. Akşam vakti aklımı alıyorlar sokaklarda.
cevap niyetine entry giriyor diyen yazarın entrye cevap girdiği entrydir, konu öyle saçma işte var sen anla..
Köpekler(pitbull dahil) kötü, vahşi yetiştirilirse hepsi saldırgan olur. bunun pitbullu, bulldogu, k9u olmaz yani. O yüzden pitbull beslemekte ben bir sakınca görmüyorum.

Sevgiyle yetiştirilen her hayvan gayet sevecendir.
görsel
Arkadaşlar pitbull bir köpek ya niye bu kadar kasıyosunuz, Yılanla, timsahla bir tutmayın alt tarafı köpek amk.
Tüm hayvanları ve Köpekleri seven bir insanım ama pitbull ve bir kaç köpek cinsi köpek değil adeta canavar, bu köpekler sahiplerine bile saldırabiliyor kaldı ki diğer insanlar, yo bu köpekle sokakta gezip dayılananların ibret olsun diye amına koyacaksın, illa da pitbull beslemek istiyorsan sadece kendin kullandığın bir alanda besle sokağa çıkarmanın alemi ne.?
Cesaretini aptallığına dayandırdığım insan müsveddesidir.
Devletimizin en karakteristik özelliği olan kanun koyup takip etmeme huyu yüzünden sayıları pervasızca artmaktadır .
Kız tavlamak ya da hava yapmak için besliyorsa ağır oçtur.
Beslediği canlı ile birlikte Sokakta Orul Orul gezip tehdit oluşturur.
Git golden al,pug al ne bileyim kangal al ama pitbul nedir dangalak.
Bir örümceģi bile öldürmeyen canli yakalayip evden atan bir insan olarak söylüyorum kikarşıma çıkar sa böyle bi köpek ve bana doğru hamle yaparsa onu direk çeker vururum besleyen o.ç yide sağlam döverim.
hali hazırda bir yasa bir yasak var ancak kontrol mekanizması ve bu konuda işlem yapan araki bulasın.
ne anlıyorsunuz itten bilmiyorum.

it-bisiklet-top bu üçlüden bıkmadınız mk .
kendim hiç beslemedim ama besleyen çok yakın bir dostum var. kendisi zamanında aynı anda 2 tane besliyormuş hatta. burda bir kişinin bile inancağını düşünmüyorum ama yine de arkadaşımın söylediklerini size söylemek istiyorum.

-kanka bir kere bile ne evin içinde ne dışarda havladıklarını görmedim. golden gibi davranıyodular, oynuyodum onlarla. arada bir sokakta ona havlayan köpeklere dahi sadece hırlamakla yetiniyodu. öyle çoluğa çocuğa insanlara falan bir kere bile ne havladı, ne hırladı.

sizin bahsettiğiniz elemanlar o pitbulların kulaklarını kesenler, kuyruklarını kesenler, bağırıp çağırıp hayvana şiddet uygulayanlar orda burda dövüştüren elemanlar. size de aynı şeyleri yapsak karanlık odaya kapatıp şiddet uygulasak, çıktığınızda katile dönersiniz. o yüzden her pitbull besleyene sövmemek lazım. çoğunluğu burda entry giren herkesin bahsettiği gibi evet orospu çocukları. ama aralarında olmayanlar da var.
Pitbull besleyeni gitbull zükelim.
görsel
Yani çok da yargılamamalı ama böyle bir güzellik varken sana zarar verme riski olan bir hayvanı özellikle almak değişik bir ruh hali.
Başlık gerekeni açıklamış bence.
(bkz: pitbull besleyen orospu çocuğu)
pitbull besleyen orospunun çocuğudur.
pitbull besleyen değil onu kaldırımda yürürken millete artistlik olsun diye saldırgan yetiştiren orospu çocuğu diye düzeltmek lazım. ulan silah icat oldu mertlik bozuldu lafını pitbull icat oldu mertlik bozulu diye değiştirecekler.
pitbull da hayvan arkadaşlar yapmayın onun da sevgiye ihtiyacı var. bir kaç tane çocuğa saldırmış diye genelleme yapmayın ona bakarsanız 1-2 tane tecavüzcü çıktı diye tüm insanları ya da tüm türkiyeyi o şekilde nitelendiremezsiniz. benim de gözümün önünde bir pitbull bir güvenlik görevlisini parçaladı ama daha sonradan şefkat ile normale döndürüldü bu köpek. sizde akıl var ama onlarda yok. anlayışlı olun azıcık.
arkadas videonun basinda diger hayvanlarda "tecavuz" yoktur demis, cahillik de top yaptin birader, her neyse ben buraya birakayim siz okursunuz ozetle soyle, Ordekler tecavuz e cok duskundur, hatta bu yuzden cinsel organlari bile zaman icin evrim gecirmistir. bazi ordek turleri bu tecavuzler sonucu ortaya cikmistir. bunlar ve daha fazlasi asagi da ki makaleler de

https://www.quora.com/Doe...ck-rape-have-any-validity

http://www.cracked.com/funny-2938-duck-rape/

https://www.newscientist....ack-against-raping-males/