bugün

Olası düşman saldırısına karşı yapılması mantıklı olan şeydir. Bir Pitbull alıp, çarşıda pazarda gezdirmeyi düşünüyorum.
Mantıklı bir hareket. Bir an önce bir Pitbull alıp, alış veriş merkezlerinde gezdirmek istiyorum. Arada birkaç kişi ısırır ama, önemi yok. Benim sorumluluk olmaz. Sonuçta ısıran ben değil hayvan oluyor. Evet.
gaspçı ve torbacı kekoların alışkanlığı.
Allah akıl fikir versin kişisinin eylemi.

Köpekle konuşanı gördü bu gözler.
görsel
Güzel bir dost kazanmak demektir. Düşman üstüne yürür bu köpek. Yakında bir tane alıp, çarşıda pazarda gezdiririm. Şunun güzelliğine bir bakın. Evet.
Güzel bir davranıştır. Özellikle bu köpeklerle milleti korkutmak farklı bir eğlence.
havalı değildir. kekoluk, başka bir şey değil. hayvana lafımız yok ama bu hayvanın beslenmesinin yasak olmasının da bir sebebi var. nasıl evinde aslan, çita, şempanze gibi hayvanlar besleyemiyorsun -yasak çünkü- bu da aynı şekilde yasak. çünkü doğası yabancı insanlarla uyumlu değil. sahibi dışında kimseyi tanımaz bu hayvan.

bunu besleyenler de kendilerine hayvan sever demesin bir zahmet. sokakta ve barınaklarda o kadar sahiplenilmeyi bekleyen, zor durumda hayvanlar var. hayvan sever olsanız oralardan sahiplenirsiniz.
Her pitbull a saldırgan muamelesi yapan yurdum yarım akıllı insanlarından beklenen davranıstı bu turun yasaklanması. Ulan ne mal adamlardınız uranyumu süpürgeyle kovalayan insanlardan ne beklersiniz amkdumun denyoları genetigiyle oynanmıs kopekler diyorlar birde. Hepiniz safkan türksünüz ya sanki. Ay neyse gece gece simdi
Şerefsizliktir.
herkezin harcı olan eylem değildir. örneğin bakınız, malın tekine pitbull diye kırma kakalamışlar haberi yok. bir de gelmiş burda paylaşmış , daha da komiği 6 kişi de beğenmiş. sorsan köpekten anlıyoruz derler amk. hiç bir saf pitbull un kafası öyle hıyar gibi olmaz abisi.
beyaz foto dogo arjantino ve pitbull kırması.
hayvanların korunmasına dair uygulama yönetmeliğinin 12. maddesinin b bendine göre ;
pitbull terier ve japanes tosa gibi çevresine tehlike arz eden hayvanların sahiplenilmesi, üretilmesi ve satılması yasaktır. aykırı davrananlara idari para cezası verilir.
torbacılar arasında oldukça popülerdir.
herkes bu tip köpeklere hayrandır.
bu köpekler herkesin hayranlığını kazanmıştır.
ülkenin ruh hastası şizofren tiplerin besledigi köpek türüdür. net..
cahil orospu çocuklarının karşı çıktığı eylem.
Normalde beslemek yasak, hadi besliyorsun diyelim mutlaka agizlik tak ve tasmasiz dolastirma.bu kadar basit.
Üstünde kedi gezen pitbullar gördüm. Tehlike ya da komut görmediği sürece golden'dan farksız. Hayvanın psikolojik bir sorunu ya da travması yoksa keyfe keder saldırmaz. Köpeğin karakterini sahibi verir. Adamlar ayı, kurt evcilleştirilmiş besliyor Rusya'da, burdaki mallar hala pitbull davasında.
Kendini bilen insan için iyi eylemdir. Pitbull da bir canlıdır. Onunda yaşama hakkı vardır. Ayrıca sevimli bir hayvandır.
görsel
ben besledim. 3yaşlı çocukla yeri gelir yalnız kalır odada oynar hiç bir zararı yok.

güçlü ve dözümlü ırk olduğu için köpek dövüşlerinde fazla kullanılıyor diye ismi agresife çıkmış. tek suçu acıya fazla devamlı olarak uzun süre dövüşebilmesidir. bu özelliyi için dövüştürmek makasadıyla çok kişi tarafından agresif yetiştiriliyor ve cahil orospu cocukları "agrosof ırk, soldorgon ırk" diye diye boş boş konuşuyor.
anlatılmaz yaşanır.

o sokakların efendisidir sizde onun.

ellerinizle bir ölüm makinasını kontrol etmek ne demek anlayamazsınız sayın cuckold beta kardeşlerim.
özenti tiplerin yaptığı eylem. evet.
Selamun aleyküm.
görsel
Hayvanların Korunması Kanunu'nun 12. Maddesinde yer alan ifadeye göre “Pitbull Terrier ve Japanese Tosa gibi çevresine tehlike arz eden hayvanlar sahiplenilemez,üretilemez ve satılamaz.” olduğu açıkça belirtilmiştir.
O köpeklere de yazık,bu vahşilik neden yaptırılır Ki.yazık gerçekten.
Kıroluk ve barzoluk göstergesidir.