bugün

yıllar öncesinde kara kentin çocukları filminde aşmış oyunculuğuyla psikopatın ne olduğunu cümle aleme göstermiş adamdır.
avrupa yakasındaki replikleriyle hatırlanacak olan oyuncu. (bkz: seni tenhada kıstırırım)
inanilmaz komik mimikler yapan yillardir yaslanmayan (yada bana öyle geliyor) tiyatro oyuncusu. galiba nilüfer acikalinin da eski kocasi.
artık senaryodanmıdır yoksa burhan'ın gölgesinde kalmasındanmıdır bilmiyorum ama avrupa yakasında sırıtmaya başlayan ve sürekli kendini tekrarlayan gaffur karakterini canlandıran oyuncudur.
akilli ve ahlaklica bir karar vererek avrupa yakasi'ndan ayrilmistir. kendisini selin karakterini canlandiran evrim akin'la ilgili ask teorisi haberini yalan bulmus ve gitmistir. gayet mantikli ve ilkeli bir karardir.

http://kelebek.hurriyet.c...gazin/6950185.asp?gid=180
guldur bakalim adli yarismada kendisi hakkinda ya kafasinin cok iyi ya da cidden iq geriligi oldugunu dusundugum insan.

bi de mujdat gezen in ogrencisiymis, hocasina sacma sapan konusuyor ..,yazik

neyse ki ozur diledi.
canlı yayında mikrofonunun bozuk olduğunu sanarak yapımcıya anana selam söyle demiştir.* *
genel olarak oyunculuğunu sevmediğim ama avrupa yakasında döktüren saçını ve sakalını kesmesi gereken kişilik.
Güldür bakalım adlı programı mahveden oyuncu. O kadar sıktı ki ekrana kusasım geldi. Saat olmuş akşamın onu dır dır konuşup hem jüriye hem sunucuya hem yarışmacılara hem de seyirciye büyük saygısızlık etmiştir. *
bitkilerden oluşan meyler böyle yapmaz kesin kimyasal var bu işin içinde * hakkaten büyük embesilmiş.
türk milletinin ne kadar iki yüzlü olduğunun kanıtıdır. ya da $öyle diyelim ; türk milletinin espiri anlayışının ne kadar basit ve kat sayısı değişken olduğunun kanıtıdır.

daha düne kadar avrupa yakasına bakıp "ule ne kadar gomik niahahah beni beğenmiyor müsün" diyenler bugun adama verip veriştirmektedir. öyleki ; adamın ne rol yeteneği, ne ki$iliği ne de sarhoşluğu kalmıştır.
programdan ayrılıyorum diyip, sonra tekrar saçlarını dağıtıp geri glen, evrimin şarkısını engellemeye çalışan, müjdat ve levent hocanın laflarını kesen, özgü namalı sinirlendiren oyuncu.
bu akşamki güldür bakalım programında kafası iyi falan değildir, normali budur, her iyi oyuncu ya da her ne ise bu şekilde bir şovda ya da ekranın ayrı bir tarafında umulduğu gibi olmayabilir, olmak da zorunda değildir, zaten o oyuncudur. Kanımca oynadığı dizilerden başka ekranda görünmemesi gerekir, açıkça görülüyor ki rahatsız edici olabiliyor. Ekmek parası diyorsanız o ayrı. Sıkıntılı bir adam hakkaten.
gözünüzde adam öldürürken veya kırlarda sevgilisiyle el ele koşarken hayal edebileceğiniz, üstüne her rolü yakıştıran, gerçek hayatta psikolojisinin normal olmadığını düşündüğüm oyuncu.
kibirli, kendini ferhat güzelden öte biyere koyan,kibirli olmasa sevgimi kazanacak oyuncu.
güldür bakalım programında jüri üyesi olanlardan biridir. jürideki isimler dahil kendisi saçmalamış ve bunlar böyleyse seçtikleri nasıl güldürecek diye soru işareti bırakmıştır.
dipnot: yarışmacılara bile kendisi yapmacık bir gülümseme atmıştır. o da biz seçtik ayıp olmasın olabilir.
gerçek hayatta canlandırdığı gaffur karakterinden daha saçma davranışları olan oyuncu.
(bkz: ben bugün bunu gördüm)
iğrenç esprileriyle programı rezil eden, yüz kere ben gidiyorum elveda diyip bir türlü * gidemeyen kişi. evlerden ırak. bir sus biraz da diğerleri konuşsun ya. adamları biblo yaptın.
dünkü proğramdan sonra kesinlikle sorunlu olduğunu düşündüğüm böle garip bi tip.
son zamanlardaki tipi itibariyle italyan özentisi.
PEK HOŞLAŞILMAYAN, GAFFUR TiPLEMESiYLE iYiCE iĞRETi OLUNAN OYUNCU.

(bkz: OLMAMIŞ BE GÜZELiM)
iyiki de avrupa yakası adlı diziden ayrılmış dediğim oyuncumsu bişey. en son jüri üyeliği yaptığı güldür bakalım ı izledikten sonra, artık hiçbir yerde ve hiçbir şekilde tahammül edemeyecek olduğum kişi. işte bu yüzden iyiki ayrılmış, yoksa avrupa yakası açısından kötü olurdu.

(bkz: kendini dünyanın merkezi sanmak)
Pek çok dizi ve filmde oynamıştır.Genellikle komedi içerikli projelerde sorunlu insanları canlandırır.
gaffur tiplemesiyle küllerinden doğan eski tiyatrocu.
ıq geriliği çektiğini düşündüğüm kişi.güldür bakalım ı izledikten sonra kendisine bir hayli gıcık oldum.yanlış tanımışız.