bugün

çok iyi bir oyuncu olması ve iğrenç espri yapmasıyla tanınan artist.
izledikçe adamı yorma yeteneğine sahiptir.
bugüne kadar içinde bulunduğu projelerdeki performansından ötürü iyi oyuncu olduğu izlenimini vermiş olan lakin güldür bakalım programında ki antipatik davranışları ile iyi oyunculuğunun yanında antipatik bir insan olma özelliğinide bünyesinde barındırdığını gösteren oyuncu.
kesinlikle iyi bir oyuncu olan ama yine kesinlikle çok kötü bir komedyen olan kişilik.
güldür bakalım adlı yarışmada antipatik hareketleriyle dikkat çeken insan.ama ve lakin süper oyuncudur.
üzerinde uzun süre uğraştığı her hareketinden belli olan "ben de size gülmekten katılıyorum hahaha" esprisiyle yarmış geçirmiş şahsiyet. bu performansını sürdürürse adnan aybaba'nın rakipsizliğine son verebilir.
gayet kompleksli ve bir o kadar da iğrenç espri yapan kişilik. *
astenik tiptir...
bir çok dizi ve projede yer almasına karşın patlamayı gaffur tiplemesi ile yapmış olan zat-ı muhteremdir. ancak son dönemlerde gözden düşmüş kendiside diziden ayrıldığını açıklamış bununla birlikte agresif ve aptalca davranışları nedeni ile tepkiler almaya devam eden kişidir..

(bkz: şöhretin insan karakteri üzerinde ki etkileri)
magazin medyası tarafından gündeme getirilmekten rahatsız olan oyuncudur.*
avrupa yakasıyla aşırı artan ünü yüzünden oraya buraya atlayıp rezil rüsva olmasından korktuğum oyuncu.
(bkz: özgü namal)
Ekmek teknesi dizisiyle yükselen, Avrupa Yakası ile zirveye çıkan lakin fol fos ikilisi ortada yokken bir hiç uğruna, çok sevildiği bir zamanda Avrupa Yakası dizisinden ayrılarak çöküş dönemine gireceğini tahmin ettiğim zat.
gerçekte iyi bir oyuncu.
oyuncu fakat sanatçı değil..
gerçekte bir ufo.
kırk küsür yaşında zirveye çıkmış ve acil iniş yapmış şahsı muhterem.
antipatik kişilik. artist artist konuşmalar ahkam kesmeler bu adama tahammül etmek zor. ayrıca avrupa yakası yapımcıları da kendisine kapıyı göstermiştir.
özellikle oynadığı sinema filmleriyle git gide tükenen şahsiyet.
güldür bakalım isimli programda yaptıkları ile gözlerdeki yerini tümü ile yitirmiş kimse. oyunculuğuna laf yok ama o iğrenç ötesi programda yaptıkları tam rezalet.
çok iyi karakter oyuncusu, çok kötü komedyen.
antipatik şahsiyet. güldür bakalımda izlediğimde şok oldum inanamadım bir insan kendini bu kadar mı rezil eder ve şöhret insanı bu kadar mı şımartır anlayamadım. kesinlikle avrupa yakasından sonra bir daha bu başarıyı zor yakalar. çoğu insanın gözünde hal ve hareketleriyle zaten gözden düşmüştür. yazık ettin kendine peker.
güldür bakalım'la bize gerçek yüzünü gösteren, şimdilerde yalan dünya adlı bir dizide oynayan oyuncu...
gerçek hayatı oldukça sorunlu tanınmış kişi.
80'lerin baslarinda trt'deki kim bunlar adli parodi programinda, o zamanki esi esi nilufer acikalin ve levent tulek'le rol alan zat.
beğenilmediğini bile bile, ''yoksa beni beğenmiyor musun? '' diyen, avrupa yakası 'nın gaffur lakaplı oyuncusu.